Sestais elements atver Eiropas biroju, mēs runājam ar savu jauno pārdošanas direktors

Sestais elements materiālu tehnoloģijas ir Chengzhou, Ķīna balstīts uzņēmums, kas attīsta un ražo graphene graphene oksīdu materiālu. Uzņēmums nesen atvēra pārdošanas birojs Eiropā un iecelts Bernhard Münzing kā pārdošanas direktors.

Bernhard tika veida pietiekami, lai piedalītos intervija ar graphene info. Bernhards ir rūpniecības inženieris, īpašu uzmanību pievēršot ķīmija, kuri ir amatos dažādās pārdošanas, materiālu vadības, mārketinga un biznesa attīstības lielo, kā arī vidēja lieluma ķīmiskās rūpniecības uzņēmumi.

Q: mēs saprotam, ka sestais elements (T6E) pašlaik ražo graphene pārslas un graphene oksīda, Chengzhou 100 tonnu gadā rūpnīcā. Vai tiesa? Vai vari mums pastāstīt kaut ko par pašreizējo ražošanas uzņēmumā?

Mums ir pašreizējo ražošanu, ieskaitot izmēģinājuma iekārtas 110 t / graphene oksīds attiecīgi 55 t / a graphene mūsu Changzhou rūpnīcā. Iekārta ir sasniegumi un augsti automatizēta.

J: kāda veida materiāliem vai T6E piedāvājumiem? Kādas ir mērķa lietojumprogrammas?

Sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas piedāvā dažādas kvalitātes graphene oksīdu, ieskaitot ūdens bāzes apturēšanu, kā arī dažādu klašu graphene speciāli paredzēti dažādam lietojumam. Ir pieejami arī graphene apturēšanu. Pašlaik mēs koncentrējamies uz pārklājumi, polimēri (plastmasas, kompozītmateriāliem, šķiedras), gumijas un baterijas.

J: vai pastāv jebkurā tirdzniecības ražotājiem/mateirals, kas izmanto jūsu graphene additivies, ka jūs varat dalīties ar mums?

Mēs piegādājam komerciālos daudzumos pārklājums, kompozītu un šķiedras uzņēmumiem

J: T6E strādā arī savu otro ražotne, un tas viens būs jaudas vai 250 t / iet vai 125 t / graphene pārslu. Atjauninājumi uz jauno augu?

Pašlaik mēs instalēt otru ražošanas līniju, kas dos mūsu kopējā ietilpība 250 t / graphene oksīds attiecīgi 125 t / no graphene. Rinda ir tikai gatavojas nākt uz plūsmas.

Q: T6E mērķis galvenokārt ir materiāla sniedzēju un ne graphene pieteikumu attīstītājs. Visvairāk analītiķi domā, ka graphene materiālu tirgū saglabāsies neliels tuvākajos gados. Kāds ir T6E ir viedoklis par to? Tas ir dzīvotspējīgs uzņēmums, tikai, lai nodrošinātu materiālus?

Sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas attīstās graphene piedāvāt klientiem šo konfidenciālo zinātības neizpaušanas līgumus ar pieteikumiem. Klientiem būs beidzot nopirkt mūsu graphene materiālu un izmantot savos produktos. Mēs esam pārliecināti, ka tas veicinās graphene tirgus ātrāk, jo daudzi klienti var piedalīties. Īpašos gadījumos mēs esam attīstības līgumiem ar izvēlētiem klientiem.

Q: in December 2015 T6E uzsāka jaunu graphene cinka pretkorozijas primer. Šo primer tagad ir pieejama komerciāli? T6E turpinās izstrādāt šādus materiālus vai fokuss paliks pamata graphene materiālu piegāde?

Tehnoloģiju izstrādāja un patentējusi sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas. Šobrīd ir viens licenciāts, kas lieto šo tehnoloģiju un piedāvā tirgū primer. Kā jau minēts, mēs tālāk attīstīsies pieteikumus un piedāvājot klientiem zinātība (know-how) kopā ar attiecīgu graphene tipa.

Q: T6E palīdz uzņēmumiem attīstīties graphene uzlabotu baterijas. Par šādu produktu atjauninājumi? Kad mēs varam sagaidīt redzēt šīs baterijas tirgū? Kāds ir jūsu viedoklis par neseno graphene akumulatoru sludinājumi no Ķīnas?

Sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas ir prototipi graphene materiāla baterijas, pašlaik testē ar dažādiem klientiem. Mēs sagaidām, ka šie klienti sāks savu produkciju 2017. Ķīnā, kam lielākais bateriju ražošanas nozarē visā pasaulē, ar spēcīgu pētniecības un attīstības darbībām šie paziņojumi nav pārsteigums mums. Tie ir nopietni.

Q: T6E nesen uzsāka Eiropas birojs. Ko tu vari mums pastāstīt par šo darbību? Kādi ir plāni T6E ir sasniegt pasaules graphene klientus?

EMEA reģiona ķīmiskajā rūpniecībā ir priekšgalā ar jaunumiem materiālos un dzīves zinātne ar daudz slēptās pasaules čempioni. Sestais elements Eiropas biroja uzdevums ir jāuzstāda biznesa attiecības un pārdošanu ar šiem čempioniem. Eiropas birojs ir pirmais solis, lai izveidotu vispasaules pārdošanas un izplatīšanas tīklu, tuvāko gadu laikā.

Paldies, Bernhard, veiksmi jums un sestais elements!