Sestais elements plāno finansējumu 1 Billion juaņa Graphene sistēmas izveidei

Sestais elements materiālu tehnoloģijas co., Ltd dibināta 2011, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas R & D ražošanas un pārdošanas graphene pulvera un tehnikas attīstībā graphene pieteikumus. Oktobrī 2014, korporācija tika apstiprināts valsts MVU akciju nodošanas sistēmā co., Ltd.

Sestais elements ir pirmā atklāta sabiedrība, kuras galvenā uzņēmējdarbība ir graphene Ķīnā, kā arī vienīgā kompānija ar ražošanas jaudu graphene pulveris, gan CVD graphene filmu. Tagad tā ir pilnībā piederošs subcompany Wuxi graphene filmu tehnoloģija co., Ltd kurā galvenā uzmanība pievērsta CVD graphene filmu ražošanu. Sestais elements un graphene tehnoloģija ir vairāk nekā 50 R & D cilvēki un vairāk nekā 100 graphene saistīti patenti, tostarp 34 patenti tiek piešķirtas. Tajā pašā laikā mēs nomātu eksperts starptautiski pazīstamais graphene Rodney S. Ruoff galvenais eksperts konsultants.

2015, pārdošanas ieņēmumiem sestais elements ir 23 miljoni juaņa, 637 % pagājušā gada pieaugumu, ir paredzams, lai sasniegtu vairāk nekā 300 % pieaugumu 2016, pamatojoties uz to. Sestais elements ir izstrādājusi cinka-alil smago pretkorozijas pārklājumi ar Dow Chemical un pretkorozijas pārklājumi sāls smidzināšanas laikā var sasniegt vairāk nekā 3000 h tālu ārpus tradicionālās pretkorozijas pārklājumi (valsts standarta sāls smidzināšanas laikā ir 600 h). Šobrīd smagā pretkorozijas pārklājumi ir plaši izmanto jūras vēja enerģijas un oceaneering. Tajā pašā laikā uzņēmuma graphene produkti ir arī lietoti PA6, PET, gumijas, EPS un citas augstas polimēru laukus.

Sabiedrība veiks sestais elements kā platforma, lai veidotu graphene ražošanas ķēdē: izvēlieties dominējošo uzņēmumu dažādās jomās, sadarboties, lai izveidotu graphene ekosistēmas. Izņemot Wuxi graphene filmu tehnoloģija co., Ltd, sabiedrība ir ieguldījusi pieciem uzņēmumiem, kuru galvenās graphene gumiju, termiskās vadošs graphene filmu, graphene pretkorozijas pārklājums un tā tālāk. 2020, pārdošanas apjoms varētu pārsniegt 1 billion juaņa. Lai sadarbotos ar uzņēmumu, lai izveidotu graphene ekosistēmu attīstības stratēģisko plānu, uzņēmums plāno finansējumu 50 miljonu -1 miljardu juaņa nesen par jaunu produktu izstrādi un veicina graphene līdzekļu piemērošanu.