Jaunu materiālu Graphene ir attīstīt ātri dažādās jomās

NANNING, 22. augusts - graphene forums notika dienvidu Ķīna Guangxi Džuanu autonomais reģions, kurā pulcējās vairāk nekā 400 pētījumi no dažādām valstīm, tai skaitā 2010 Nobela cena īpašnieks Konstantin Novoselov.


Graphene ir pasaules spēcīgākais un vieglākajiem materiāliem; vienslāņa graphene ir tikai 0.335 nanometri biezs arī ar augstu elektrisko un siltuma vadīšanas, kurai ir plaša pieteikuma izredzes jomā, enerģētika, biotehnoloģija, ūdens elektronisko resursu un tīklu tehnoloģijas, kosmiskās aviācijas un autotransporta nozares.

Ķīna ir prasījusi vairāk nekā 2200 graphene patenti, veido 40 procentus pasaulē. "Ķīnas uzņēmumi ir izstrādājuši apgriezties graphene lietojumi tādās jomās kā enerģijas uzglabāšanas, krāsas un veicot filmu, lai mēs varētu sagaidīt strauju industrializāciju," teica Shang Yong, Ķīnas asociācijas viceprezidents pastāvīgās zinātnes un tehnoloģiju.

Notiekošo graphene forumā Guangxi ir kapitāla Nanning, profesors Konstantin Novoselov teica, ka graphene ir radījusi daudzas iespējas un iespējas, un jaunā materiāla tiks pielietots lietas telekomunikāciju un interneta.