Rūpniecības un tirdzniecības ministrijai plāno veicināt Graphene inovāciju centrs

Nesen, lai veicinātu īstenošanu veic rūpniecības ministrija un informācijas tehnoloģiju, attīstību un reformas Komisija, Ministry of Science and Technology paātrina attīstību graphene rūpniecības, skaits atzinumus jāizkopj graphene rūpniecību, lai paātrinātu liela mēroga ražošanas graphene materiālu un rūpnieciskām vajadzībām, Prezidijs izejvielu un ražošanas nozares izaugsme organizēja simpoziju par Pekinā graphene nozares attīstības.

Pekina ekonomikas un informāciju Komisijai, Heilongjiang Province rūpniecības un informācijas tehnoloģiju komiteja, Jiangsu Province ekonomisko un informācijas tehnoloģiju komiteja, Ningbo ekonomikas un informācijas tehnoloģijas Komisijas, Shenzhen Ekonomikas un informācijas tehnoloģijas Komisijas, Qingdao Hi-Tech rūpniecības attīstības zonu, Wuxi Huishan augsto tehnoloģiju uzņēmumu apkalpošanas centru graphene rūpniecības tehnoloģiju inovāciju stratēģiskas alianses un citu vienību dalībnieki. Rūpniecības ministrija un informācijas tehnoloģiju nodaļas izejvielu, vietnieks inspektors Lu Guixin, rūpniecības ministrija un informācijas tehnoloģiju plānošanas nodaļa piedalījās sanāksmē.

Dalībnieki apmainījās viedokli par šajā reģionā graphene materiālu izstrādi, vienības graphene materiālus, liela mēroga ražošanas un rūpnieciskām vajadzībām, analizētas galvenās problēmas, ar kurām saskaras graphene attīstības rūpniecībā, un jāapspriež padziļināti graphene nozare, intelektuālā īpašuma aizsardzība un būvniecības standarta gar termināļa programmu veidot un uzlabot rūpniecības ķēdi, pirmā partija graphene produktu veicināšanai demonstrācijas un citu karstu un grūti jautājumi pamatojoties uz īsu 2016-2017 graphene industrializācijas veicināt uzmanības centrā, izvirzīja ierosinātos pasākumus, lai veicinātu rūpniecības attīstību. Simpozijā apsprieda arī uzdevums un izvietojums ierosināto graphene inovāciju centra darbības funkcijas.

Ar labvēlīgu politiku ieviešanu un saistīto tehnoloģiju veicināšana, graphene nozarei ir būtiska nozīme, Ķīnas nākotnes attīstību. Tiks atvērts Graphene industrializācijas priekškara, ir paredzams, ka graphene būs vadošs piedevām, siltuma izkliedēšanu materiāli, caurspīdīgs vadošs filmu un citās jomās pirmās iegūt rūpnieciskiem lietojumiem.