Piemērojot Graphene pulveris ir diversificēts

Nākamo piecu gadu laikā cenas turpinās samazināties 2020, graphene pulveris graphene pulvera cenām samazināsies līdz 50.000 juaņa tonnu, atbilstošu litija akumulatoru jomā graphene pulveris tirgus apjomu pārsniegs 1,1 miljards.

Pieteikumu graphene pulvera litija jonu akumulators ir diversificēti, un tur ir trīs galvenās lietojumprogrammas, kas tiek izmantoti kā pozitīvā un negatīvā elektroda vadošs piedevas, izmantota vara folija vai alumīnija funkcionālo pārklājumu un elektroda materiālu. Tas ir komerciāli izmanto kā vadošs piedevas katoda materiālā uzlabot elektrovadītspēja elektroda materiālu palielinājuma veiktspējas uzlabošanas un dzīves ciklu.

Graphene pulveris litija baterijas jomā galvenokārt tiek izmantots kā vadošs pārstāvis graphene pulveris līdzvērtīgi katalizators. Saskaņā ar procentuālo daudzumu pēc svara, katoda materiālu graphene 1-2 % (galvenokārt par 1 %), ja katoda materiāls ar litija dzelzs fosfāts, graphene veidoja apmēram 2 %, graphene pulvera lietošanas cena ievērojami palielināt, labāk sekss, maksas un izrakstīšanu ātrāk.

Litija baterija elektroda materiālu pieteikumā graphene pulvera anoda materiāla galvenokārt graphene pulveris kompozītu materiāliem. Grafīta tagad plaši izmanto litija akumulatoru anoda materiāla. Grafīts ir kristāliskā slāņa struktūru, viegli litija jonu, kas ir iegulti / iegulti veidošanās interlayer salikta LiC6, ir stabils veiktspēju anoda materiāla, bet tās teorētiskā jauda nav pietiekama, ierobežojot akumulatora ietilpības.

Ģipšakmens ir unikāls divu-dimensiju kāres kristāliskajai struktūrai ar augstu noteiktu platību un pārvadātāja mobilitātes litija ir liela priekšrocība, proti, litija jonu process atpakaļgaitas spēcīga, samazinot jaudas zudumu cikla atgriezeniska , Lielā mērā akumulatoru Kulun efektivitāti un cikla jaudas uzlabošanu. Graphene pulveris var turpmāk sagatavot uz silīcija oglekļa kompozīta anoda materiālu, uzlādēšanas un izlādēšanas darbību vēlreiz uzlabot soli. Tomēr sakarā ar ierobežojumiem, programma tehnoloģiju pašreizējais graphene pulveris litija akumulatoru anoda materiāla izmantošanu stabilitātes trūkums graphene pulveris litija akumulatoru anoda materiāla caurlaidība joprojām ir ļoti zems.

Ar strauju izaugsmi jauna transportlīdzekļa enerģijas ražošanai, enerģijas uzglabāšanas litija akumulatoru tirgus pakāpeniski sāka, litija baterijas stabila izaugsme patēriņa, tirgus pieprasījums pēc litija baterijas būs arī strauju tempu, lai veicinātu litija baterijas jaudu paplašināšanu paredzēts 2020, litija akumulatoru ikgadējo produkciju var sasniegt 170GWH.

Ar litija baterijas darbības tirgus turpina uzlaboties, graphene pulveris litija baterija pakāpeniski uzlabot programmu tehnoloģiju jomā, graphene litija baterijas arī pakāpeniski palielinās. 5 % graphene novērtēt 2020 litija akumulatoru jomā atbilst vairāk nekā 20000 tonnu graphene pieprasījumu saturu.

Ieguldījumu konsultants nozares pētniecības centrs, 2016-2017 ir graphene pulveris litija akumulatoru izpētes perioda jomā piemērošanu, kopējais ienākšanu tirgū ir salīdzinoši zems, nozares pieauguma tempu šajā stadijā ir galvenokārt tāpēc, strauju izaugsmi, jaunas enerģijas transportlīdzekļu cēla litija bateriju jaudu paplašināšanu.

2017 gadiem jaunu enerģijas politikas transportlīdzeklī var mainīties, valdībai, lai atceltu subsīdijas jaunu enerģijas transportlīdzekļiem ir liela varbūtība notikumam, tāpēc litija akumulatoru ražošanas jaudu svārstīsies, lēna izaugsme. Tomēr šajā posmā graphene pulvera litija akumulatoru anoda materiāla tehniskie nosacījumi ir nobriedusi, graphene litija akumulatoru iespiešanās jomā strauji palielinās, straujo tirgus apjomu, tirgus izaugsmi galvenokārt virza tehnoloģiju .

2015 graphene pulvera cenām salīdzinājumā ar 2011 samazināsies par vairāk nekā 90 % investīciju padomnieks rūpniecības pētniecības centrs prognozēja, ka nākamo piecu gadu laikā cenas turpinās samazināties 2020, graphene pulveris graphene pulvera cenām samazināsies līdz 50.000 juaņa/Ton, atbilstošo litija akumulatoru lauka graphene pulveris tirgus lielums būs vairāk nekā 1,1 miljards.