Priekšrocības un trūkumus, kapacitatīvā Touch Panel

Kapacitatīvā Touch Panel caurlaidība un skaidrība ir labāka nekā četrvadu rezistīvu ekrānu, protams, nevar un virsmas akustisko viļņu un pieci vada pretestība ekrāns salīdzinājumā. Kapacitatīvā ekrāna atstarojošs nopietns un, kapacitatīvās tehnoloģija četru slāņu kompozītu skārienekrānā gaismas caurlaidību viļņu nav vienmērīgs, tur ir problēma krāsu traucējumu dēļ starp slāņiem, gaismu, bet arī padarīt neskaidru iemeslu attēlu raksturs.

Strāva: principā cilvēka ķermenī kā kondensators elementu izmanto, ja diriģents netālu no krustojuma ar sakabes pietiekamu daudzumu kapacitātes ITO darba virsmas elektrodu kapacitatīvā ekrāns, straumju plūsmas ir pietiekami, lai radītu Kapacitatīvā ekrāna nepareizi kustēties.

Lai gan kapacitātes vērtība ir apgriezti proporcionāla attālumam starp poļiem, tas ir proporcionāls relatīvo laukumu un ir saistīta arī ar vidējā izolācijas koeficients. Tādēļ, kad lielāks apgabals no plaukstas vai rokas diriģents tuvu kapacitatīvā ekrāna, nevis pieskārienu var izraisīt kapacitatīvā ekrāna disfunkcija, mitro laiku, šī situācija ir īpaši smags, turot kontrolieris, palmu tuvāk monitoram 7 cm vai tuvāk monitoram 15 cm struktūrā var izraisīt kapacitatīvā ekrāna disfunkcija. Kapacitatīvā ekrāna citu atmaksas ir tas, ka tā nereaģē, kad valkā cimdotās rokas vai rokā turama nevadoši objektus, jo vairāk izolācijas plašsaziņas papildus.

Dreifs: Kapacitatīvā ekrāns ir galvenais trūkums ir dreifs: ja apkārtējās vides temperatūra, mitruma izmaiņas, izmaiņas vidē elektriskais lauks, izraisīs kapacitatīvā ekrāna drift, kā rezultātā kļūdaini. Piemēram, displeju temperatūras pieaugums izraisīs aizplūšanu pēc boot: lietotājs pieskaras ekrāna, kamēr otras puses vai ķermeņa pusē ir tuvu monitora aizplūšanu; Capacitive Touch Panel pie lielākiem objektiem pārvietot būs nokrist, lietotājs pieskaras, ja kāds apkārt, lai noskatītos (ieskaitot lietotāja ķermeņa), lai gan Capacitive Touch panelis prom no tālu, bet daudz lielāka nekā pirksts apgabalu, tie tiešā veidā ietekmē touch ekrāna noteiktu atrašanās vietu.

Citi: Turklāt teorētiski daudzi būtu lineāra attiecības ir faktiski nelineāri, piemēram: dažādas svara vai dažādu līmeņu pirkstu mitrināt pašreizējais kopējais apjoms ir atšķirīgs, un kopējo pašreizējās izmaiņas un četras apakšgrupas pašreizējās izmaiņas no nelineāru attiecības Capacitive Touch panelis izmanto šo četru leņķis pielāgotu polāro koordinātu sistēmā ir koordinātu nav izcelsmes, pēc ķīli kontrolieris nevar atklāt un atjaunot, un pēc 4 A / D ir aizpildījusi četras sadalīt plūsmas vērtība ar pieskārienu punkts uz Dekarta koordinātu sistēmas X, Y koordinātu vērtības aprēķināšanas process ir sarežģīts. Tā kā nav nekādu izcelsmi, drift kapacitatīvā ekrāna ir kumulatīvi un kalibrēšana ir nepieciešama bieži darba vietā. Kapacitatīvā Touch Panel attālākajos Silikātklintis stikls aizsargā glāzi no skrāpējumiem nu, bet bailes no naglas vai cieto objektu sitamos instrumentus, knocking mazs caurums būs ievainots mezonīna ITO, vai tas ir cietis mezonīna ITO vai uzstādīt transporta procesu kaitējumu iekšējās virsmas slāņa ITO, kapacitatīvā ekrāns var nedarboties pareizi.