Shangdong Hengyu pieņemšanā Graphene riepas

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Sestais elements nesen iepazīstināja tās "Horizon HD" riepu GraphChina 2016 notikums Tautas Republikas sabiedrībai

Graphene uzrunāja par 25 % samazinātu nodilumu

Shangdong Hengyu tehnoloģijas kļuvušas jaunākais riepu ražotāja paziņot, ka tas padara riepas, Nobela prēmijas laureāta materiālu graphene pamatā. Citu uzņēmumu, izmantojot graphene riepas arī velosipēdu tyremakerVitorriaun strauji augošās Ķīnas ražotājsSentury riepa.

Saskaņā ar uzņēmuma, kas apgādā Hengyu ar Graphene (sestais elements materiālu tehnoloģijas), Shangdong Hengyu ir izstrādājis "riepu formulējumi" ka uzņēmumiem saka demonstrē graphene riepu sniegumu pozitīvo ietekmi.

Hengyu un sestais elements ziņo, ka tie ir pievienojot "ļoti nelielu daudzumu" sesto elementu SE2430 graphene uz riepu protektora barības formulējumus. Rezultātā valkāt likme tika samazināta ziņots "vairāk par 25 procentiem". Tajā pašā laikā asaru spēks esot bijis "vairāk nekā divkāršojies".

Sestais elements nesen iesniegusi iegūtās "Horizon HD" riepu GraphChina 2016 notikums Tautas Republikas sabiedrībai.

Tā kā cieša ir šī produkta sērijveida? Saskaņā ar tiešsaistes ziņu avotiem, ceļa testēšana ir tuvojas nobeigumam un tirdzniecību graphene indikatoriem ir iestatīts sākas šaipus Ziemassvētku 2016.

Sestais elements dibina Eiropas biroju

Sestais elements materiālu tehnoloģija, kas balstās Changzhou, Ķīnā, ir ražotāja graphene pārslas, graphene oksīds un saistītiem materiāliem. Tie tiek izmantoti diapazonā programmām, tostarp: gruntējuma krāsām un pretkorozijas pārklājumi, sintētisko filmas un baterijas. Tomēr šobrīd uzsvars tiek likts uz "pārklājumi, polimēri (plastmasas, kompozītmateriāliem, šķiedras), gumijas un baterijas" un kad jūs sakāt, gumijas-protams,-tas ietver riepas.

Uzņēmums nesen atvēra pārdošanas birojs Eiropā un Bernhards Münzing iecelts bijušais BASF un Gelita izpildvaras kā pārdošanas direktors. Sestais elements jaunās Eiropas biroja mērķis ir attīstīt biznesa attiecības un, protams, pārdošanas ar galvenajiem novatoru apgabalā Tuvo Lieldienu Eiropā un Āfrikā. Patiešām, Eiropas birojs tiek uztverta kā pirmais solis, ar ko izveido Pasaules tirdzniecības un izplatīšanas tīkls – kaut ko uzņēmuma mērķis ir sasniegt tuvāko gadu laikā.

Saskaņā ar Graphene-Info.com sestais elements (T6E) pašlaik ražo graphene pārslas un oksīdu tās rūpnīcā Ķīnā, Chengzhou 100 tonnu/gadā. Tas ir pēc līdzi jaunu eksperimentālo iekārtu, pievienojot 110 tonnu/gadā graphene oksīda un 55 tonna gadā graphene attiecīgi uzņēmuma Changzhou rūpnīcā. Šis augs ir aprakstīts kā "valsts mākslas un augsti automatizētu".

Turklāt sestais elements ziņo, ka tas darbojas uz otro ražotne, kurā būs 250 tonnu/gadā grafīta oksīda un 125 tonna gadā graphene pārslas. Šīs vietnes izveide jau ir sākusies, ar otru ražošanas līniju, kas apvieno kopējā ietilpība 250 tonnu/gadā graphene oksīda graphene, nāk tiešsaistē augusta 2016 125 tonnu/gadā.