Pārskatu sagatavošanas Graphene

Šobrīd pastāv daudzas metodes graphene sagatavošanai. Šī grāmata ir sadalīta fizikālās un ķīmiskās metodes.

1 fiziskā metode graphene sagatavošanai

Fizikālās metodes parasti tiek balstīts uz lētu grafīta vai paplašināta grafīta kā izejvielu izmantojot mehānisku plēsdams, orientācija epiphysees, šķidruma vai gāzes tiešo metodi, lai sagatavotu vienotu vai daudzslāņu graphene noņēmējiem. Šīs metodes ir viegli iegūt izejvielas, darbība ir samērā vienkārša, sintētisko graphene augstas tīrības, mazāk bojājumus.

1.1 mehāniskās plēsdams metode

Mehānisku sloksņošanas vai micromachining ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā tieši mizu graphene loksni no lielākiem kristāla. Novoselovt et al izdevās noņēmējiem un vērojot monoslāni graphene no ļoti orientēts jādara grafīta ar ļoti vienkāršu micromachined sloksņošanas metodi 2004. gadā, demonstrējot monoslāni graphene neatkarīga esamība. Konkrētais process ir šāds: vispirms izmantot skābekli plazmas 1mm biezas jādara ļoti orientēts grafīta virsmas jonu kodināšanu, kad virsmu kodināšanas 20 m plata un 2 m dziļi mikro nišu ar photoresist būs tas ir pielīmētas ar stikla substrāta, un tad asaru lentes vairākkārt ir noņemta ar caurspīdīgu lenti, un lieko ļoti orientēts jādara grafīts ir izņemts un ar microcapsules stikla substrāta novietots acetona šķīdumā, ultraskaņas, un visbeidzot monokristāliski silīcija oblātu stājas acetona šķīdinātājs, van der Waals spēku vai kapilārās kolonnas spēku izmantošanu būs vienslāņa graphene "noņemt".

Tomēr šai metodei ir daži trūkumi, piemēram, iegūtā izstrādājuma izmērs nav viegli kontrolēt, nav ticami sagatavot pietiekami ilgi graphene, un tāpēc nevar izpildīt rūpniecības vajadzībām.

1.2 orientāciju epifētiskās metode – kristālu augšanas

Peter W.Sutter et al kā izaugsmes matricu, izmantojot atomu struktūras matrica "sugas" no graphene izmantot reto metālu rutēnijs. C atomi ir infiltrētu pirmo reizi stājas rutēnijs 1150 C temperatūrā un pēc tam atdzesē līdz 850 ° C. Pirms tiek absorbēts lielu daudzumu oglekļa atomi, tie pludiņš rutēnijs, virsmas veido Monolītā oglekļa atomam "sala", substrāta virsmas, sala "pakāpeniski aug, galu galā kļūt par pilnīgu graphene slāni. Pēc pirmā slāņa segumu likmi 80 %, otrā kārta sāka augt, graphene apakšā redzamās matricas ir stiprā mijiedarbība starp otro kārtu pēc bijušā slāņa veidošanos un substrāts ir gandrīz pilnīgi atdalīta, atstājot tikai vājš sakabes, tādējādi monolīta graphene lapa tika sagatavots. Tomēr ar šo metodi iegūtas graphene lapas mēdz būt nevienmērīgs biezums un saķere starp graphene un matricas ietekmē sagatavotā graphene pārslas īpašības.

1.3. šķidrās fāzes un gāzes fāzes tiešai sloksņošanas metodi

Šķidrā fāze un gāzveida tiešas gāzu atsūces metode attiecas uz tiešu izplūdi grafīta vai paplašināta grafītu (EG) (parasti ar strauju temperatūras paaugstināšanās līdz 1000 ° C virs virsmas skābekli saturošu nokļūt noņemtas grupas) pievienota organiskā šķīdinātājā vai ūdens, ar ultraskaņas, sildīšanas vai gaisa plūsmas ražot noteiktu vienreizēju vai daudzslāņu graphene šķīduma koncentrāciju. Coleman et al Dispersed grafīts, N-metil-pirolidons (NMP) tādā pašā veidā kā šķidro fāzi pīlings ar oglekļa nanocaurules. Vienslāņa graphene raža bija 1 % pēc 1 stundas, ultraskaņas un ilgstošas ultraskaņas (462 h) Tādējādi graphene koncentrācija ne vairāk kā 1,2 mg/mL. Rezultāti liecina, ka mijiedarbība starp šķīdinātāju un graphene var līdzsvarot enerģiju, kas nepieciešama noplēst graphene, kad šķīdinātāja atbilst graphene virsmas enerģiju, un virsmas spraiguma graphene varētu būt 40 ~ 50mJ / M2. Sloksņošanas grafīta lapu ietekme var uzlabot, ietekmi uz gaisa plūsmu. Janowska et al izmantot paplašināto grafīta kā izejvielu un mikroviļņu apstarošanas uzlabot kopējo ražu graphene (~ 8 %) ar amonjaku, kā šķīdinātāju. Padziļināti pētījumi ir parādījuši, ka amonjaka ražotā šķīdinātāju sadalīšanos augstā temperatūrā var iekļūt grafīta lapu un noņemiet grafīts, kad gaisa spiediens pārsniedz noteiktu vērtību pietiekami, lai pārvarētu van der Waals spēkā starp grafīta loksnēm.

Lēti grafīta vai paplašināta grafīta kā izejvielu sagatavošanas process neietver ķīmiskām pārmaiņām. Graphene sagatavošana šķidruma vai gāzes fāzes tiešai sloksņošanas metodi ir priekšrocības zemu izmaksu, vienkārša darbība un augsta produkta kvalitāte, bet tur ir arī monolīta graphene raža augsta, agregāti aglomerācijā nopietni, ir jānoņem papildu stabilizators un citi defekti.