Kā Graphene veicina akumulatoru tehnoloģiju attīstību?

Vēlu novembrī 2015, sakaru iekārtu uzņēmējdarbības augsta profila publicēts saviem jaunākajiem produktiem. Produktu izmanto graphene akumulatoru materiāls var ievērojami saīsināt lādēšanas laiks, uzlabo akumulatora uzlādes ietilpība. Šajā ziņojumā vienā samazinājās sagrābt izraisīja visu uzmanību un Kopienas uzmanību graphene uz jaunu augstums.

Kas ir graphene?

No Baidu enciklopēdija, mēs zinām:

1. Graphene (Graphene) tiek iegūts no grafīta materiāls, kas sastāv no oglekļa atomiem tikai vienu slāni atoma biezumā, divdimensiju kristāla.

2. graphene ir visplānākais materiālu, bet arī visspēcīgākais materiālu izturība labākās tērauda pat augstāks nekā 200 reizes. Tajā pašā laikā tā ir ļoti laba elastību, stiepšanās var sasniegt to izmērs 20 %. Tas ir pasaules šķidrākais, augstākais spēks materiāla.

3. Graphene pašlaik atrodas visplānākais, lielākais spēks, spēcīgāko siltumvadītspēja nano materiālus, jauna veida graphene sauc par "melnā zelta".

Vārdu sakot, graphene ir nanometru apjomā materiāla ar augstu stiprības, augsta elastība un augstu vadītspēju un citus rekvizītus.

Kā nanomaterial, graphene rada iespaidu, ka tā var kļūt par kandidātu kosmosa lifts materiālu ražošanā. Pat ar Baidu enciklopēdija, Elektrodrošība graphene tikai daļu no savas darbības. Ja tā nav trešā punktā "starp citu" pieminēt tās augsta elektrovadītspēja, tad tikai no grants un akumulatoru definīcijas ir grūti atrast attiecības.

Tomēr nanomateriālu ir pasaulēs, kas cilvēkiem nav un veselais saprāts, mēs iegūstam no makroskopiskā pasaulē arī nav pavairoti mikroskopisko pasaulē.

Ja graphene nano lieluma var uzlabot akumulatoru, lai varētu palīdzēt, jums ir nepieciešamība analizēt principu no akumulatora.

Otrkārt, attiecības starp elektroda materiālu un akumulatora jaudu

Mēs zinām: mikroskopisko viedokļa akumulatoru uzlādēšanas un izlādēšanas process, patiesībā ir katjonu elektrodu "mozaīka" un "off" process. Tātad, vairāk caurumus elektroda materiālu, process notiek ātrāk. Makro viedoklis ir akumulatora uzlādēšanas un izlādēšanas pildot ātrāk.

Graphene mikrostruktūru ir tīkls, kas sastāv no oglekļa atomiem. Jo thinness limits (tikai vienu slāni atomu biezums), katjonu pārvietošanās ir ierobežota. Tajā pašā laikā sakarā ar tīkla struktūra, graphene elektrodu materiāla ir arī pietiekami daudz caurumus.

No šī viedokļa raugoties, graphene neapšaubāmi ir ļoti labs elektroda materiālu.

Saskaņā ar pētniekiem Rensselaer politehniskajā institūtā Ņujorkā, Amerikas Savienotajās valstīs liecina, ka graphene lietošanas akumulatora prototipa materiāls, uzlādēšanas un izlādēšanas ātrums pārsniegs 10 reizes litija jonu akumulatoru.

Treškārt, graphene izpētes gaitu

Purdue University (Purdue University) studijām caur jauns, vienkāršāks veids, kā izveidot nano elektroda materiālu tehnoloģijas. Pētījumu universitātes rāda, nano materiālu akumulatora izmantošanu palielinās akumulatora uzlādes ietilpība un uzlādēšanas un izlādēšanas ātrumu.

Šobrīd Dienvidu Korejas Samsung Electronics ir iesaistījusies arī silīcija virsmas pievienot graphene pārklāts silīcija bāzes anoda materiālu izpēte. Ja pētījums var būt veiksmīga, litija-jonu akumulatoru dzīvē tiks paaugstināta līdz vairāk nekā 2 reizes.

Šis pētījums apkopo ilgu mūžu silīcija bāzes materiālu un lielu uzlādes ietilpība graphene materiāli, koncentrējoties uz to, kā apstrādāt procesu graphene uz silīcija balstītu materiālu priekšrocības.

Samsung pētnieki pēc graphene pārklājumu uz silīcija karbīda elektrodu virsmas pārklājums ir izvērstas efektīvi anoda virsmas laukums. Tajā pašā laikā ar katodstaru izmanto litija kobalta oksīds, kopā tā, lai akumulatoru uzlādētu enerģijas blīvums ir lielāks naftas tilpuma vienības, savu dzīvi arī palielina līdz autobusu tirgū pārdotie litija-jonu bateriju 1,5 - 1,8 reizes.