Grafēna kopa tūkstošiem pet vienā

Jauni enerģētikas transportlīdzekļi, akumulatora "lēns lēns, palaist ne tuvu" kritika, nav spējusi atvērt patērētāju sirdis sašutumu jūgu. Patlaban jaunā enerģētisko transportlīdzekļu akumulatoru rūpniecība ir saistīta ar svina-skābes akumulatoriem un tradicionālo litija akumulatoru attīstības sašaurinājumu posmu. 8. jūlijā mūsu uzņēmumā notika jauns grafīta litija-jonu akumulatoru konferences produkts, parādot pasaulē pirmo grafēnu litija-jonu akumulatoru produktus - "King", kas ir paredzēts sasniegt pirmo izrāvienu jaunā enerģijas akumulatoru tehnoloģijā.

Grafēne izvirzīja tūkstošiem lolojumdzīvnieku par labāko vadošajiem materiāliem

Grafēna ir heksagonu šūnveida režģu planarāls divdimensiju materiāls, kas sastāv no vienas slāņa oglekļa atomiem. Tai ir lieliska siltumvadītspēja, mehāniskās īpašības, augsta elektronu mobilitāte, augsta specifiskā virsmas platība un kvadrātiskā Hall efekts. Vai ir labākais pašreizējais vadošais materiāls. Grafēna litija jonu akumulators, litija jonu izmantošana grafēna virsmā un elektrods starp šahtas kustības pazīmju straujo masu, izstrādāja jaunu enerģijas akumulatoru. Un "karalis" ir šo funkciju izmantošana, lai atbilstu apstākļiem pie 5 ℃, 15 minūtes, lai panāktu ātru uzlādi un izlādi, un tā var darboties -30 ~ 80 ℃ vidē, cikla ilgums ir aptuveni 3500 reizes. Lauka testā "King King" lādē ar 15 minūtēm, ir parasts uzlādes produkts 1/24.

Grafēna. Tā kā valdība aktīvi izstrādā benzīna litija jonu akumulatoru, mums ir unikāli iedzimtie apstākļi. Grafīts kā izejvielas grafīta ražošanai, mūsu valstī bagātās enerģijas daudzums, zemas cenas. Grafēne Lai arī mēs un pārējā pasaule atrodas sākuma līnijā, pateicoties ūdens pirmā grīdas priekšrocībām, kā arī turpmākajai pētījumu padziļināšanai, uzskatu, ka grafēna ātras uzlādes laikmets ir ne tālu, un tagad jūs varat gaidīt šo "Materiāls" sniegs kāda veida pārsteigums.