Grafēna pulveris ir jauns divdimensiju oglekļa materiāls

Kā mēs visi zinām, metāla korozija ir ļoti nopietna globāla problēma, kas pasaulē katru gadu ir saistīta ar metālu koroziju, ko izraisīja tiešie ekonomiskie zaudējumi aptuveni 700 miljardu ASV dolāru apmērā, Ķīnas korozija, ko izraisīja metāla korozija, veidoja 4% no nacionālā kopprodukta (NKP ) Augstas veiktspējas lieljaudas pārklājumi ir nenovēršami.
Grafēna pulveris kā jauns divdimensiju oglekļa materiāls ar gandrīz pilnīgām fizikālajām īpašībām un stabilām ķīmiskajām īpašībām. Vadītspēja ir 25 reizes lielāka par vara, plastika ir 136 reizes lielāka par zeltu, mehāniskā izturība ir 105 reizes lielāka par tērauda, vadītspēja ir 2,7 reizes lielāka par šķiedru, siltuma vadītspēja ir 5300 W / mk, un tā ir inerta, var būt skāba un sārma. Pamatojoties uz iepriekš minētajām īpašībām, graftenis ir ideāls lieljaudas pārklājums materiālu pievienošanai.
Klienti izmanto manu grafēna pulveri manā uzņēmumā krāsā, lai veiksmīgi to pievienotu, salīdzinošajā testā bez grafēna pulverkrāsas pievienošanas, tā ievērojami uzlabojusies saķere un sāls izsmidzināšana. Eksperimentālā situācija ir šāda:
Eksperimentālais process: ūdens bāzes akrila sveķu veidā, pēc 7 dienām pēc normālas konsistences pārbaudes pievienojot divus tūkstošus grafeņa pulvera un noteiktu sarkanā dzelzs daudzuma.
Grafēna pulvera pievienošana: sajauc ar dzelzs sarkanu pēc slīpēšanas, lai pievienotos.
Pārbaudes rezultāti: ① pievienojot graphene pulverkrāsu, putošanas laiks, kas nav pievienots pārklājums, 1 stunda (nav jāpievieno burbuļošanas laikam 2 stundas), kontrasta aizkave 50%; ② pievienojot graphene pulverkrāsu, saķere stipra.