Grafēna plāksnes katalizators

Grafēna ierobežojumi

1, augstās izmaksas, visaugstākā cena sasniedza 5000 juaņas / gramu nozarē, "melnais zelts" teica, tāpēc grafēnu tehnoloģiju spēlētāji būtībā ir Samsung, IBM, Intel un citi svarīgi iemesli milziem.

2, grafēna tehnoloģijai ir ierobežojumi, izaugsmei vajadzīgi stingri kontroles nosacījumi.

3, nevar sasniegt liela mēroga pieteikumus.

Grafēna tirgus lielums

Saskaņā ar Ķīnas grafēnu industrijas aliansi ir sagaidāms, pašreizējā gada grafīta kopējā gada jauda sasniegs 100 tonnas, nākamie pieci līdz desmit gadi sasniegs kilotonu līmeni. Līdz 2020. gadam graftena globālais tirgus apjoms pārsniegs 100 miljardus juaņu, no kuriem Ķīna veidoja 50% līdz 80%, bet globālajā grafēna rūpniecībā - Ķīnā.

Grafena hype ceļš

Grafēnu spekulācijas raksturo ilgs cikls, un daudz vieglāk tiek meklēts tehnisko sasniegumu jēdziens. Piemēram, ja graftenu tranzistori, grafēna atsāļošana, grafēnu baterijas ir bijuši izdevīgi.

Laiku pa laikam, jau 2011. gadā, kapitāla tirgus aizdegjoja lielo entuziasmu grafēnam. (2 000532), jo, ievērojot tirgu, kurā notika grafēna kompānija, krājums sešu mēnešu laikā palielinājās par vairāk nekā 30%, bet divus gadus vēlāk tirgus ieguva jaunu spekulācijas daļu akciju kārtu, Pusotru mēnešu laikā Akcijas cena gandrīz divkāršojās.

Periods, grafēna jēdziens bija apstājies, pazuda. Bet 2016.gadā, grafēns, un pēc tam uz gaļu un kartupeļiem, drošinātājs ir Huawei Ren Zhengfei dibinātājs reti pieminēja intervijā grafēna, tika uzreiz cepts kā nozares lielais brālis nodot ieguldījumu signālu.

Arī tādai grafēna likmei papildus plūsmas tehnoloģiskajiem atklājumiem un citiem labiem, jauniem materiāliem vai grafēna tēmu forumiem un sanāksmēm utt arī ir stimuls platei, kas spiež graftena plāksni pārbaudītajā laikā.