Grafēnu slepkava - Grafēna polarizators

Kas ir polarizators?

Polaroid plēve ir polarizatora pilns vārds, šķidro kristālu displeja attēliem ir jābalstās uz polarizētu gaismu. Visam šķidrajam kristālam ir divi polarizatori pirms un pēc tam, kad tie ir gandrīz pie šķidrā kristāla stikla, veidojot kopējo biezumu aptuveni 1 mm šķidro kristālu.

Polarizators būs gaisma lineāri polarizētā gaismā, un pēc šķidro kristālu molekulu un krāsu filtru novirzīšanas LCD panelis piedāvā dažādus attēlus.

Polarizatora struktūra

Polarizatora pamatstruktūra ietver starpproduktu PVA, divas KPN, PSA plēvi, izdales plēvi un aizsargplēvi.

Materiālu un funkciju polaroidālais sastāvs

Polarizer tehnoloģijas vajadzībām

Mīksts, plānais

Antistatisks

Izturīgs pret mitrumu

Filtrējiet zilu gaismu

Grafēna ārkārtas fizikālās īpašības un polarizatora tehniskās prasības perfekti atbilst!

Grafēnas īpašības

Labākais siltums

Siltuma vadītspēja 5300 W / mk, augstāka nekā oglekļa nanocaurulēm un dimantiem;

Vislabākais vadošais

Pasaulē viszemākais pretestības materiāls, tikai 10-8Ω.m; istabas temperatūras elektronu mobilitāte augstāka par 5000cm2 / Vs, vairāk nekā silīcija un oglekļa caurules;

Vieglākais, plānākais, caurspīdīgs

Gandrīz pilnīgi caurspīdīgs, absorbējot tikai 2,3% no gaismas;

Super grūts

Ciets nekā dimants, spēks ir 300 reizes lielāks nekā tērauda.

| Ja graftenu apvieno ar polarizatoru

Polarizer pievienoja grafēnu plēvi vai grafēnu slāni, lai aizstātu filmu, var izgatavot no ultra-plānas grafēna polarizatora, kas uzplūda abās polarizatora pusēs, augstas izturības anti-static polarizer, augstas stiprības ultra-plānas polarizer.

Galvenie tehniskie aspekti

Grafēna polarizators, lai nodrošinātu polarizācijas pakāpi zem labākas ūdens skābekļa caurlaidības priekšnoteikumu, lai sasniegtu labāku atmosfēras iedarbību.

Pateicoties savām unikālajām antistatiskajām īpašībām, augsta zilās gaismas absorbcijas pakāpe, augsta noturība pret laika apstākļiem, nākotnes LCD paneļu ražojumi nodrošina ilgāku paredzamā mūža ilgumu, redzes aizsardzības īpašības un veiktspējas tendences, kā arī stingrāku vides izmantošanu.