Graphene nāk uz jūsu pusē

Graphene kā karalis jaunus materiālus, atsvaidzinošu cilvēka izpratni par materiālās pasaules, tā katru pieteikumu produkti ir saistīti ar mūsu turpmāko dzīvi. "Tas ir Ķīnas graphene nozares alianses direktors, Ķīnas akadēmijas institūta zinātņu, Shanxi ogļu ķīmija, vietnieks pētnieks Dr Chen Chengmeng graphene novērtēšanai.

Kā graphene ietekmēs mūsu dzīvi? Let's to apskatīt.

Ātra naudas maksas dārgumu

Sporta aprīkojuma kvalitāte

Viegla photography iekārtas

Tā kā enerģijas glabāšanas graphene galveno lietojumprogrammu, graphene akumulatoru piemērošana neaprobežojas ar elektriskajiem transportlīdzekļiem un esam iepazinušies ar maksas dārgumu. Ir 15 minūšu strauji maksas "King King" maksas Po, uzlādes ātrums ir 20 reizes parastā maksas dārgumu. Daudzi cilvēki šajā nozarē uzskata, ka graphene akumulatoru mobilo tālruņu nozares spēlēs lielu lomu nākotnē, paredzams kļūt par mobilo telefonu baterijas vispārizglītojošās un patiesi izveidot ātri ātri laikmets.

Izmantojot savu viegls un spēcīgs iezīmes, graphene izmanto arī, lai veiktu kvalitatīvu sporta piederumi, piemēram, tenisa Rakešu rokturi un badmintona Rakešu perifērijas materiālus, golfa nūjas, ķiveres, nartas, utt., ne tikai, lai uzlabotu izturību sporta piederumus, Mehāniskās stiprības produktu var arī ievērojami samazināt savu svaru, padarot sportisks aprīkojums šķiltavas un jaudīgākas, un uzlabot sportista komfortu.

Turklāt, graphene var nodrošināt labu pamatmateriāls fotoaparāts iekārtām. No kameras pati struktūra, kā izejvielu izmantošanu pastiprinātas graphene modificēts plastmasas, kameras korpusa, objektīva korpusa efektīvu viegls dizains. Graphene materiāls ne tikai ir lieliska izturība, bet arī augstu vadītspēju, lai kamera gadījumā vai objektīva korpuss Cilnis arī ir elektromagnētiskā sargājošais rekvizītus. No atbalsta iespējas, graphene modificētu polimēru materiāla trijkāju bracket nekā pašreizējā plaši izmanto oglekļa fiber trijkājis, bet arī svara zudums par 20 %, kas liek cilvēkiem doties veikt ērtāk.