Graphene nāk uz jūsu pusē

Automašīnas svars loss

elektriskā automašīna

Un pašreizējā cilvēku dzīvē no visplašāk izmantotajām graphenes skaits satiksmes jomā. "Lielāko blīvumu graphene pulveris ir tikai 3 g/l, t.i., 500 ml minerālūdens pudele ir piepildīta ar graphene tikai sver 1,5 gramus, bet graphene ir 200 reizes lielāks nekā lielākais materiālu izturības tērauda." Li Xiaoming teica, ka graphene raksturojums būtu ideāla viegla jomas materiālu pārvadāšanas.

Dati liecina, ka ja transportlīdzekļa svara samazināšanu par 10 %, degvielas efektivitāte var tikt palielināts par 6 % līdz 8 %; auto sagatavošanas kvalitāti katrā 100kg, 100km degvielas patēriņa samazināšana var samazināt līdz 0,6 0,3 litri. Tādēļ ir svarīgi uzlabot transportlīdzekļa ekonomiku, samazinot transportlīdzekļa virsbūves svara graphene izmaiņām apstrādē. Attiecībā uz braukšanu pēc svara vagonā, kopumā paātrinājumu automobiļa tiks ievērojami uzlabota, kontrole jutības kļūst augstāka, transportlīdzekļa vadības stabilitāte, trokšņa, vibrācijas un citus aspektus, ir uzlabojusies.

Automobiļu riepas, Sichuan universitāte, valsts galvenais laboratorijā polimēru materiālu inženierzinātņu patstāvīgi izstrādāja pasaulē pirmo graphene gumijas riepas. Turklāt pirmo lidmašīnu spārnu graphene pastiprinātas, izmantojot modeli lidmašīnu Prospero britu Farnborough International Airshow veiksmīgs lidojums; 2016 pie Eiropas kompozītu materiālu izstāde, izstādīti aprīkoti ar graphene - polipropilēna kompozītu propellera lāpstiņu UAV, mehāniskās īpašības un siltuma veiktspēja ir uzlabota.

Enerģijas glabāšanas ir graphene galveno lietojumprogrammu jomā. "Parādīšanās graphene akumulatoru, lai sasniegtu"zaļa dzīve, zaļā ceļojumu"koncepciju, patiešām novest zaļa dzīve." Ķīniešu akadēmijas zinātņu, Shanxi ogļu ķīmiskās palīgs pētnieks Dr Su Fangyuan teica ka graphene izmantot akumulatoru produkti, piemēram, pašreizējā pilsētas ielas ir sagatavojusi un vadījusi super kondensators jaunu enerģijas autobusu skaits. Super kondensators ir tradicionālā kondensatoru un akumulatoru temperatūrā no elektroķīmiskās enerģijas glabāšanas ierīce, blakus autobusu, elektroniskās rotaļlietas, avārijas gaismas, cik smart grid spēkstacijām ir sava vieta un super kondensatora izmantotais materiāls ir graphene .

Šobrīd daudzi elektrisko transportlīdzekļu litija-jonu akumulatoru kā enerģijas avots litija akumulatoru uzlādes laika savu īpašību dēļ ir parasti ilgāk (2 līdz 3 stundas). Graphene kā nano vadošs piedevas, tās novatorisku lietojumu litija var ievērojami samazināt iekšējo pretestību, uzlabot maksas likme, uzlādes laiks ir paredzams saīsināt līdz 1 stundai. Pētnieki reportieriem klātienes demonstrācijas graphene kondensatoru ātra uzlādes un novadīšanas eksperimentus, reportieris redzēju gabaliņu graphene akumulatoru uzlādēšanas un izlādēšanas ražo tikai desmit sekundes.

Tajā pašā laikā, pievienojot graphene var samazināt akumulatora no zaudējumiem un siltuma, uzlabot drošību akumulatoru un zināmā mērā, uzlabo akumulatora enerģijas blīvumu, palielināt automašīnas nobraukumu, atvieglotu ceļojumu nemiers, uzlabot transportlīdzekļa izmantošanu.