Graphene atnāca uz savu pusi

Graphene kā karalis jaunus materiālus, atsvaidzinošu cilvēka izpratni par materiālās pasaules, tā katru pieteikumu produkti ir saistīti ar mūsu turpmāko dzīvi. "Tas ir Ķīnas graphene nozares alianses direktors, Ķīnas akadēmijas institūta zinātņu, Shanxi ogļu ķīmija, vietnieks pētnieks Dr Chen Chengmeng graphene novērtēšanai.

Kā graphene ietekmēs mūsu dzīvi? Let's to apskatīt.

Apģērbi

Gudri apģērbu

Visvairāk gaismas skriešanas apavus

Kopš pagājušā gada ganās vīnogu sāka sabojāt tekstilrūpniecībā. Saskaņā ar ķīniešu akadēmijas institūta zinātņu, Shanxi ogļu ķīmiskās pētnieks Li Xiaoming Ievads graphene laikā silts samta ir izgatavots no biomasas graphene vienmērīgi izkliedētas poliestera tukšu sajaukta vērpšanai un ražošanas sektorus izcilu veikumu, ļoti piemērotas, lai ražotu inteliģentas nodiluma produktiem. Piemēram, kā pildviela materiāls izmantots segas, guļammaisi, nosaka jakas, spilveni, spilveni, šalles un citi tekstilizstrādājumi ar plānas, maigu pieskārienu, mīksta, labu siltumizolāciju, gaismas, antibakteriālas antibakteriālas, antistatiskas un citas lieliskas iespējas.

Drīzu stāšanos lauku graphene tekstila uzņēmumi, Jinan Shengquan grupu, lai izveidotu ķermeņa temperatūru daudz infrasarkano savienojumu, kā uzlabot mikrocirkulāciju, ilgstošu antibakteriālas, siltuma saglabāšanu, pret ultravioleto, antistatiskas un citi daudzfunkcionālu šķiedrvielu silts, silta kašmira, silts, jaunu materiālu, vairāk nekā 100 termināla jaunu produktu caurums trīs jaunas sērijas ietvaros.

Vietējo tehnoloģiju uzņēmumi izmanto siltuma vadītspēju, porcelāna, stabilitāti un Supravadītspēja, apsildes funkciju kā funkcionālu apģērbu sagriež muti caur drošu 5 voltu spriegumu un mobilā tālruņa APP apģērbu, Apkure. Piemēram, Shenzhen Yiwang tehnoloģiju graphene viedo nodiluma produktiem 3 sekundes ātru siltuma, atbrīvot tālu infrasarkanā starojuma viļņu ar ķermeni blakus dzīvē tālu infrasarkano gaismas viļņiem, un spēlēt, lai novērstu nogurumu, mazināt sāpes, fizikālā terapija.

Ķīniešu akadēmijas zinātņu, Shanxi ogļu ķīmiskās izpētes institūta Kong Cheap norādīja, ka šoziem āra darbību, āra inspektori, vecāka gadagājuma cilvēkiem, īpaša veida darbu, īpaši ieroču ir neapšaubāmi ļoti labu aprūpi un aizsardzību. Tāpat cilvēki vairs ziemā valkāt biezās drēbes. Piemēram, 2017 CCTV Spring Festival Gala, Harbin filiāle no dalībnieku puses valkās graphene mainīt apģērbu, gan silta un neietekmēs skaisti.