GF1 - jauns, gudrs veselības pulkstenis ar CVD Grafēna skārienjutīgo ekrānu

Wuxi Graphene Film , kas ir pilnībā piederošs "Sixth Elements Materials" filiāle , ir uzsācis jaunu grafēnu uzlabotu produktu Ķīnas tirgū: "GF1 Graphene Watch". Tas ir gudrs veselības pulkstenis ar CVD grafēnu filmu, kas darbojas kā vadošais elementu skārienekrānam (kā aizstājēja parasti lietotajai ITO).


Uzņēmums laipni nosūtīja mums vienu no šiem jaunajiem pulksteņiem izmēģināt. Tik paldies! un šeit ir mūsu iespaidi: Pirmkārt, tas ir pievilcīgs skatīties, ar futūristisku dizainu un kvalitatīvu jūtu pret to. Displejs ir 1,3 collu melnbalts OLED ar 128x64 izšķirtspēju. Pulkstenim ir pievienota lietojumprogramma, un tā ietver funkcijas, piemēram, pulsa un sirds ritma monitorings, soli mērītājs, miega kvalitātes izsekošana un daudz ko citu.

Grafēnes uzlabotais pulkstenis jau tiek piegādāts Ķīnā, izmantojot JD, un pārdod par 489 eiro, kas ir aptuveni 75 ASV dolāri.

Kopumā mēs uzskatām, ka pulkstenis darbojas labi, ātri atbildēja un bija patīkami lietojams. Ir lieliski redzēt vienu no pirmajiem komerciālajiem CVD grafēna lietojumiem! Cerot redzēt vairāk no šiem.


Ja kāds ir ieinteresēts iegādāties šo pulksteni un pārbaudīt grafēna skārienekrānu, lūdzu, sazinieties ar mums .


1.jpg