G + G kapacitatīvā Touch panelis ir priekšrocība, ko

Mēs izmantot touch screen katru dienu, bet daudzi cilvēki pat nezina, kā veido touch screen. Tagad mēs parasti izmanto kapacitatīvā Touch Panel, un šāda veida skārienekrāns parasti izgatavo no rūdīta stikla, stikla sensors, PC materiālus, plastmasas materiāli un citas sastāvdaļas. Galvenokārt sadalīta G + G G + F + F, P + G un citiem veidiem.

1 + G kapacitatīvā Touch Panel. G + G Capacitive Touch panelis sastāv no rūdīta stikla virsmas + stikla stikla materiāla ražošanas screen, tās strukturālās sensoru stikla + rūdīta stikla vāciņu divās daļās, galvenā iezīme ir atbalstīt grūti valkāt, izturību pret koroziju, augsta gaismas caurlaidība, kontroles Justies gluda, augstu uzticamību.

2. g + F + F kapacitatīvā Touch Panel. G + F + F Capacitive Touch panelis ir stikla virsmas + filmas FILMĒŠANAS materiāla izgatavoti no galvenās struktūras, kas touch screen ir rūdīta stikla + filmu filmu materiālu divās daļās, galvenā iezīme ir cenu koncesiju, ekrāns ir plānas, piemērots lētiem custome r grupā.

3.P + G kapacitatīvā Touch Panel. P + G Capacitive Touch Panel virsmas stikls + PC materiālu skārienekrāns, galvenā struktūra ir sensors stikls + PET + pc materiāla stikla grīdas sastāvu, svarīgākās zemu izmaksu un vienkāršs process.

G + G ir izgatavots no rūdīta stikla virsmas + stikla stikla materiāla ekrānu, tās strukturālās sensoru stikla + rūdīta stikla vāciņu divās daļās, galvenā iezīme ir atbalstīt grūti valkāt, izturību pret koroziju, augsta gaismas caurlaidība, gluda kontroli, augstu uzticamību. Un G + G ar labu izturību un nevainojamu darbību justies slavens, ir Capacitive Touch Panel labāku un vairāk izmantot mobilo tālruni tablet, smart mājas, rūpniecības kontrole, auto GPS un citas iekārtas un G + G kondensatoru tipa pieskārienu ekrāna ar touch screen / displejs / rūdīta stikla pilnībā piemērots veids, kā sniegt labāku priekšstatu par vīziju, desmit pieskārienu funkcija arī ir ļoti populārs.

G + G Capacitive Touch Panel ko kanālus?

Es koncentrēties uz uzņēmuma skārienekrāns R & D un pārdošanu, izmantojot touch ekrāns pielāgotā veidā pārdot. Galvenās pārdošanas apjoms ir: G + G Capacitive Touch Panel, G + F + F Capacitive Touch Panel, P + G Capacitive Touch Panel u. tml. Lietotāji var būt mobilie tālruņi, tablete, piezīmju grāmatiņas, smart mājas, automobiļu rūpniecības GPS un citas iekārtas.