Tilpuma skārienpaneļa izvēles tiesības?

Tagad strauja interneta attīstība, tehnoloģijas, kas arvien vairāk attīstās, un pieskārienu ekrānam arī seko tendencei, kad laiks iekāpa troņa godu. Tagad mēs dzīvojam dažādos lielos un mazos ekrānos, mobilo tālruņu ekrānos, navigācijas sistēmas iepirkšanās centros, ekrāna biznesa bankā, kā arī rūpnīcas ekrāna darbībā un iepirkšanās centros lielos un mazajos mobilajos izklaides iespējas utt., lai runātu par dzīvi, ar kuru mēs šogad sastopamies ekrānā, es baidos, ka to nevar pabeigt, un kā skārienekrāna kopējais ekrāna karalis, dažādas elektroniskās iekārtas ir grūti, kā mums vajadzētu izvēlēties?

Spēcīgas skārienpaneļa priekšrocības:

(1) Javāmā spiediena panelis ir jāskar tikai tad, ja nav nepieciešams ģenerēt signāla spiedienu.

(2) Vakuuma skārienpaneļa ražošanā tikai vienu reizi vai nav nepieciešams labot, un pretestības tips ir regulāri koriģēts.

(3) Tilpuma skārienpaneļa kalpošanas laiks būs garāks, jo ietilpīgi ietilpinās spraudkontaktu panelī esošie skārienpaneļi. Pretestības skārienekrāna augšējā ITO plēvei jābūt pietiekami plānai, lai tā būtu elastīga, lai noliecuties uz zemo ITO plēvi.

(4) Kapacitātes tehnoloģija ir pārāka par pretestības tehnoloģiju, ņemot vērā zudumu un sistēmas enerģijas patēriņu.

(5) kapacitatīvā tehnoloģija, nodilumizturība, ilgs kalpošanas laiks, lietotājs izmanto zemās uzturēšanas izmaksas, tāpēc ražotāja kopējās ekspluatācijas izmaksas var vēl vairāk samazināt

Spēcīgas skārienpaneļa lietošana ir veikta dažādās ierīcēs, viena josla / analogā peles dubultklikšķa pozicionēšana ir tā pamatfunkcija un multi-pirksta žestu darbību atpazīšana un pašreizējo tirgus karsto punktu pielietošana. Pārnēsājamās lietojumprogrammās lietotājs var izmantot ierīci tikai vienā rokā un izmantot tikai otru roku, tāpēc ir īpaši svarīgi identificēt žestus, piemēram, satveršanu, tulkošanu, stiepšanu, saspiešanu, rotāciju un vairāku pirkstu pagriešanu