Efektīva skārienpaneļa ekrāna tirgus tendences

Tagad tirgū ietilpstošo ietilpības sensoru paneli var iedalīt divās galvenajās pieskāriena kategorijās. "Capacitive Touch Panel" un "tiešs pieskāriens displeja virsmai".

Piezīmjdatoru skārienpaliktnis ir "izpludinošs pieskāriens", kura galvenie sensori galvenokārt ir dubultās projekcijas kondensatori, Synaptics, Alpi un ELAN, kas izpūlēja tirgu.

Savukārt "tiešais pieskāriens displeja virsmas" tehnoloģijai un tirgum ir daudz sarežģītāks, jo ir zināms, ka tam ir seši pamata skārienjutīgās tehnoloģijas, aptuveni 20 veidu skārienjutīgas ierīces; Touch moduļu ražotāji ir arī globāli. Ir vairāk nekā 150.

2011 - 2018 Capacitive Touch Panel tirgus situācijas diagramma rāda, ka 2007. gadā touchpad 3.08 miljoni lietotāju, ienākumi 1,3 miljardu ASV dolāru apmērā ...

Touch tehnoloģiju attīstības tendence

2008.-2017. Gada kapacitatīvā skārienpaliktņu tirgus tehnoloģiju lietojuma diagramma rāda, ka projekcijas kapacitātes skārienpaneļa ekrāns ir kapacitatīvā skārienpaliktņu tirgus tehnoloģijas galvenā virzība.

Pateicoties iPhone, iPad un citiem produktiem, kuri izmanto projicēšanas kondensatora (P-Cap) pieskārienu tehnoloģiju popularitāti, projektoru kapacitatīvā skārienpaliktņu tehnoloģija ir kļuvusi par miljardu lietotāju sirdis, pieskaroties pieredzes standartiem: daudzpunktu sinhronizācijas pieskāriens Control, ļoti viegls pieskāriens, gluda Bezmalu dizains, teicama optiskā veiktspēja un vislielākā uzmanība lietotājam.

Projektēšanas jaudas tehnoloģijas priekšrocības un ierobežojumi

Atbalsta neierobežotu multi-touch, ļoti vieglu pieskārienu (nulles spiedienu), lai atbalstītu "bezmaliņu" industriālo dizainu, augstu optisko ekrānu kvalitāti (salūšanas indeksu atbilstība ITO), ārkārtīgi izturīgs (touch controler ir ļoti labs no aizsardzības), bez Smalcināšanas vai piesārņotāju ietekme, šī virkne acīmredzamu tehnisku priekšrocību, tādēļ gandrīz visas patērētāju ierīces, tostarp mobilie tālruņi, planšetdatori, superbooks, izmantos vai izmantos šo pieskārienu tehnoloģiju.

Tilpuma skārienpaneļa Lieki teikt, ka tirgus tendence, projekcijas kapacitatīvā pieskāriena tehnoloģija ir kļuvusi par pieskāriena nozares "lineālu".

Spēcīga skārienpaneļa Papildus patērētāju iekārtām tā piemērošana vertikālā tirgū ir arī spēcīga attīstības tendence, īpaši medicīnas tirgū, spēļu tirgū, informācijas pieprasījumu tirgū. Tirgus pieprasījums pēc aprīkojuma MTBF (vidējais kļūmes intervāls), multi-touch un pieskaroties spēļu tirgus vajadzībām tā multi-touch ierīcei, nulles robežas dizaina prasībām; Efektīva skārienjūtīga paneļa informācijas pieprasījumu tirgus aprīkojums MTBF (vidējais neveiksmes intervāla laiks) pieprasījumam šajos tirgos ir jāpārslēdzas uz pieskārienu ierīces projekcijas tehnoloģiju.

Tilpuma skārienpaneļa Pašreizējā tehniskā līmeņa vidējā tirgū, projekcijas kondensators šajos tirgos ir ierobežots tikai tad, ja ekrāna izmērs ir lielāks par planšetdatoru, iekārtu izmaksas parādīsies sprādzienbīstams pieaugums, lielā kontroliera tirgus apjoms un Veiktspēja joprojām ir nestabila.