Tiešsaistes skārienpaneļa ietilpība arī daudziem cilvēkiem!

Kā minēts iepriekš, rezistīvais ekrāns ar zemām izmaksām, labu reakcijas raksturlielumu īpašībām daudziem zemas kvalitātes klientiem patika. Neatkarīgi no tā, vai tā ir četru stiepļu pretestība vai piecu vadu pretestība, tiem ir pilnīgi izolēta darba vide, kas ir piemērota, lai pielāgotos dažādām skarbajām vidēm. Bet pretestības ekrāns nav bez trūkumiem, pretestības skārienekrāns no darbības nav ietilpīgs ērtības, daudzas reizes rezistīvais skārienekrāns arī ir aprīkots ar īpašu pieskārienu pildspalva, lai izmantotu, un dažkārt dažreiz ir nepieciešams aprakstīt pirkstiem, lai pabeigtu darbību . Bet šis trūkums ir arī dažu lietotāju vajadzības, dažiem lietotājiem var būt nepieciešams tikai izmantot īpašu pretestības pildspalvu, lai darbotos, un vairāk tiek izmantots, lai attēlotu saturu, nevis bīdāmo darbību, tāpēc pretestības skārienekrāns arī ir atkarīgs no daudziem cilvēki laipni lūdzam.

Capacitive Touch Panel ar augstas izšķirtspējas izšķirtspēju un augstu caurlaidību, vieglu darbību un gludām funkcijām arī saņēma lielāko cilvēku slavu un sekojās. Mūsdienās kapacitatīvā skārienpaneļa ir viens no visbiežāk izmantotajiem skārienekrāniem, kas visbiežāk ir daudzās publiskajās vietās, ir kapacitatīvā skārienpaneļa panelis, tāpēc mēs esam ļoti iepazinušies ar mobilo tālruņu planšetdatora gaismas pārnēsājamo iekārtu lietotāja kapacitatīvā skārienpaneļa panelī.

Kapacitatīvā skārienpaneļa princips ir ķermenis, kuru kā kondensatora klikšķi izmanto, izmantojot cilvēka ķermeni un ekrāna kontaktu ar attiecīgo klikšķu notikumu, salīdzinot ar pretestības ekrānu, izmantojot spiedienu pieskarties tam, kapacitatīvā ekrāna darbība visātrāk , saskaņā ar lietotāja paradumiem. Capacitive Touch Panel izmanto cilvēka ķermeni kā kondensatora elektrodu. Ja ir pietiekami liela kapacitāte starp vadītāju un ITO darba virsmu ar starpslāni, pašreizējā plūsma izraisīs kapacitatīvās skārienpaneļa darbības traucējumus. Cimdi vai roku izolējošie priekšmeti netiks reaģēti, kad pieskaras, tas ir tāpēc, ka ir palielinājies izolācijas materiāls.

Infrasarkanais skārienekrāns tiek noteikts, mērot infrasarkano staru ieslēgšanos un izslēgšanu, lai noteiktu skārienjūtīgo stāvokli, un caurspīdīgajā pārklājošajā materiālā izmantotajam skārienekrānam nav nekāda sakara (daži neizmanto šķēršļus). Tāpēc labas gaismas caurlaidības deflektora izmantošana un pretrefleksijas apstrāde var nodrošināt labu vizuālo efektu. Tomēr ar infrasarkano staru kūļa apjomu ierobežojumu nav iespējams uzsākt augsta blīvuma infrasarkano staru, tāpēc šī skārienekrāna izšķirtspēja nav augsta.

Virsmas akustisko viļņu tehnoloģija ir ļoti stabila, un virsmas akustisko viļņu skārienekrānu kontrolieris, mērot saīsināšanas laiku uz laika ass, lai aprēķinātu skārienpunkta atrašanās vietu, tā tā precizitāte ir ļoti augsta. Virsmas akustisko viļņu skārienekrānam ir arī trešā ass (z ass), ti, spiediena ass - aprēķinot saĦemtā signāla vājināšanās vājinājumu, lietotājs var pieskarties ekrāna izmēram, var sadalīt līdz 25 līmeĦiem . Jo lielāka jauda, ​​saņemtā signāla viļņa vājināšanās ir vispusīgāka un dziļāka visā skārienekrānā, tikai virsmas akustiskā viļņa skārienjūtīgais ekrāns ar uztveri par pieskāriena spiediena veiktspēju.