Kapacitatīvā Touch Panel priekšrocībām un trūkumiem, ieviesta

Kapacitatīvā Touch Panel sensoru ekrāns ir četru slāņu kompozītu stikla ekrāns, stikla iekšējās virsmas un pārklāts ar vadošām slāņa sviestmaizi ekrāna, attālākajos slānis ir plānslāņa Silikātklintis stikla aizsargslāni. Kad mēs touch ekrānu ar sensoru ekrānu, ķermeņa elektriskā lauka un touch screen touch screen veidot sakabes kondensators, augstfrekvences pašreizējai, virsmas pirkstu kondensators ir tieša diriģents, tātad no pirkstiem kontaktpunktu sūkšanas mazo pašreizējo šī pašreizējā izplūst no elektrodus uz četriem stūriem touch screen un strāvu, kas plūst caur četriem elektrodi ir proporcionāls attālumam no pirkstu ar četriem stūriem. Personas datu apstrādātāja aprēķina punkta pieskārienu, precīzi aprēķinot četras pašreizējās attiecības salīdzinājumā ar tradicionālo resistive touch screen, Capacitive Touch Panel priekšrocības ir šādi aspekti:

1. darbība jaunums. Kapacitatīvā Touch Panel atbalsta multi-touch, vairāk intuitīvu darbību, vairāk jautrības.

2、it nav viegli pieskarties. Kā iestādei pašreizējam juta Capacitive Touch Panel, tikai cilvēka organismā, tās darbību ar citiem objektiem nav touch atbilstošo, tik pamata, lai izvairītos no viltus pieskārienu iespējamību.

3. augstu izturību. Salīdzinot ar resistive touch screen, Capacitive Touch Panel putekļi, ūdenī, nodilumu un citu aspektu labāku sniegumu.

Kā pašreizējā likumīgu sarkans touch screen tehnoloģiju, Capacitive Touch Panel, kaut arī saskarni ar krāšņs, multi-touch, tikai cilvēka organismā un citas priekšrocības, bet tajā pašā laikā tas ir arī šādas nepilnības:

1. precizitāte nav augsts. Tehnisku iemeslu dēļ trūkst arī Capacitive Touch Panel precizitāti, nekā resistive touch screen. Un var tikai lietot pirkstu, lai ievadītu, mazais ekrāns ir arī grūti sasniegt daudz sarežģītākām rokraksta ievades identifikācija.

2. ietekmē vidi. Temperatūra un mitrums un citu vides faktoru izmaiņām, tas izraisīt nestabilitāti Capacitive Touch panelis vai pat ķīli. Piemēram izmantojot lietotāja vienlaikus augumu pavisam tuvu ekrānam var izraisīt novirzes, pat pārpildīts pūlī izraisīs arī ķīli. Tas ir galvenokārt sakarā ar Capacitive Touch Panel tehnoloģiju darbības princips, lai gan lietotāja pirkstiem no ekrāna tuvāk, bet ir daudz daudz lielāka nekā elektriskais lauks pirkstu ekrāna tuvumā tajā pašā laikā tas ietekmēs pieskārienu pozīciju tiesnesis.

3. augstās izmaksas papildus pašreizējā Capacitive Touch paneļa LCD panelis soļi ir piesaistīti touchpad vēl dažas tehniskas grūtības, raža nav augsts, Tātad faktiski palielina izmaksas Capacitive Touch Panel.