Grafēna sildīšanas princips

Grafēna pulveris tiek ultraskaņas formā vienmērīgi izkliedēts organiskajā šķīdinātājā un maisot, lai iegūtu grafēna šķīdumu, kura koncentrācija ir no 0,05 mg / ml līdz 0,5 mg / ml, un graftenis ir vienmērīgi pārklāts ar organisko filtru vai ūdens sistēmu ar sūkšanas filtrāciju un Tad grafēna plēvi un membrānu atdala ar mehānisku pīlingu, iegremdēšanu vai organisko šķīdinātāju šķīdināšanu, lai iegūtu grafēnu plēvi, pievienojot grafu filmas elektrodu un pievienojot tam spriegumu, lai radītu siltumu. Pateicoties unikālajām divdimensiju grafēnu nanostruktūrām, lielajai malai un augsta īpaša virsmas platībai, iepriekšminētais sagatavošanas process ļauj veidot vienveidīgu vadītspējīgu tīklu starp grafēna loksnēm 1 ~ 10V) var radīt lielāku siltumu .

Kur var izmantot graftenu?

Var valkāt fizioterapijas aprīkojumu, viegli uzņemt siltu segu, dekoratīvas freskas ... ... cilvēki ar "augstu" grafēna produktu jēdzienu ātri ieiet ikdienas dzīvē. Plkst. 8:00 Rietum Taiju Zinātnes un tehnoloģijas industriālais parks Wujin Xintiandi Plaza, "grafēnu produktu pieredzes dienas" aktivitātēs, parks vairāk nekā 10 grafhened uzņēmumiem, kas ražo vairāk nekā 30 veidu civilās preces.

Ir ziņots, ka grafēnu apgleznošanas avīzē, grafēna viedā aproce, daudzi lasītāji izteica lielu interesi. Vakardienas pieredzes pasākumi, pilna ar cilvēkiem.

Zinātnieki skatā redzēt, grafēna inteliģentā fizikālās terapijas jostasvieta, grafēna kostīmi un ceļa spilventiņi, izolācijas kauss, salona apsildes glezniecība, jauna spilvena spilvena un citi ikdienas nepieciešamības produkti, no jauna definē "siltus produktus". Starp tiem ir iespējams sildīt grafēnu krāsošanas krāsu 3 sekunžu laikā, 10 sekundes ir skaidra siltuma sajūta, 10 kvadrātmetru iekštelpu ziemā tikai grafēna krāsošanas krāsa, un vairāk nekā puse no gaisa kondicionēšanas saglabāto elektroenerģijas. Yi Si New Materials Technology Co Ltd oficiālais teica, grafēna krāsošana, izmantojot pasūtījuma veidā, saskaņā ar patērētāju prasībām, kas veikti ainavas glezniecība, kāzu vai stendi, katrs saskaņā ar izmēru cena ir 800-2000 juaņa.

Grafēna mājas spilvena vietne, automobiļu spilvens, iekštelpu silta sega utt. Tiek izmantota litija akumulatoram apkures nodrošināšanai, var būt usb saskarne uzlādēšanai, droša un laba, viegli mazgājama, paredzēta mazuļu ekstremitātēm, ziemas istabas ne Apkure, ilgtermiņa braukšana un citi cilvēki dizains un izstrāde. Iegulta izejvielu siltumā, no divdimensiju oglekļa pilsētas, ir sestajā grafēnu ražošanas uzņēmumu sastāvdaļa.

Grafēna ir visvieglākais un plānākais, labākais materiāla vadītspēja un siltuma vadītspēja, apmēram simts tūkstošdaļas matu biezums, stiprība var sasniegt 200 reizes tērauda, apkures un apkures izmaksas acīmredzamu priekšrocību jomā. Pilsēta 2011.gadā, lai izveidotu pirmo vietējo pētījumu platformu grafēna - Jiangnan Graphenen institūta, pašreizējā grafēnu materiālu apkopošana un pakārtota piemērošana 69 uzņēmumi, sākotnējās pilnīgas rūpnieciskās ķēdes veidošanos. Grafēna skārienekrānā vadošais līmenis ir kabeļi, superkondensatori, nodiluma iekārtas un citi pielietojumi. Nākamais solis būs pilsētu izvēle 2-3 industriālo virzienu grahene 2-3, pēc iespējas ātrāk pakārtotajos augstas klases lietojumos, liela mēroga tirgū, lai meklētu jaunus atklājumus.

Tajā pašā dienā Xinhua ziņu aģentūra Ķīnas ekonomikas informācijas aģentūra bieži izdevusi "Grafēna inovāciju un uzņēmējdarbības rokasgrāmatu (2016)", uzsvēra, ka ar rūpnieciskās ķēdes sadarbības inovāciju palīdzību graftenu materiāli un pakārtotie lietojumprogrammas tiek pielietoti daudz integrētākām lietojumprogrammām.