5 iemesli digitālo ierīču nākotnei mainīsies ar grafēnu materiālu

Daudzas reizes tehnoloģiju revolūcija nāk no tādiem materiāliem kā plastikas izgudrojumi, kas no visiem aspektiem maina cilvēku dzīvi. Šobrīd grafenā kā jauns materiāls ir pievērsta liela uzmanība. Faktiski grafēns ir oglekļa veids ar īpaši augstu izturību, vieglumu un paplašinātiem raksturlielumiem, tas var mainīt digitālo produktu izskatu, sajust un pat izmantot formu. Zemāk mēs uzzināt vairāk par grafēna materiālu beigās ir kaut kas ārkārtējs.

1. Harder nekā tērauds

Lai gan LG G Flex var labot nelielas skrambas, tas viegli nav mainījis mobilā tālruņa vājumu. Tomēr, ja digitālie produkti, piemēram, mobilie tālruņi, nākotnē var izmantot graftenu kā čaulu, tie kļūs izturīgi. Saskaņā ar American Chemical Society ziņojumu, grafēna cietība ir 200 reizes lielāka nekā tērauda, ​​protams, ir ļoti spēcīga izturība.

2. Kalšanai kā gumija

Kolumbijas universitātes pētnieki apgalvo, ka grafēnam ir noteikta plastika un tā var stiepties par 20%. Citiem vārdiem sakot, graftenis patiesībā ir elastīgs materiāls, kas līdzīgs gumijai. Samsung strādā pie grafēnu tranzistoriem, lai radītu elastīgus ekrānus. Turklāt grafēnam ir noteikta izturība pret ūdeni, paredzams, ka tā tiks izmantota jauna ūdens necaurlaidīgas iekārtas paaudzē.

3. Vieglās funkcijas

Grafēnas izcila plastika arī ļauj tam būt pietiekami plānai, lai tā varētu stiepties līdz pārredzamībai. Tas nozīmē, ka, ja klausules ražotājs var izmantot šo materiālu, tas var ne tikai padarīt klausuli ilgāku, ūdensizturīgu, bet arī var kļūt vieglāk.

4. Neticami akumulatora darbības ilgums

Mēs pieminējām graftenu bateriju tehnoloģiju izstrādes rakstā, un nākotnē tas visticamāk aizstās litija baterijas ar jaunās paaudzes akumulatoru standartiem. Amerikas Savienoto Valstu Ziemeļrietumu universitātes pētnieki ir veiksmīgi izstrādājuši grafēnu un ar silīciju darbināmas baterijas, kuras 15 minūšu laikā var ilgt vienu nedēļu ilgu izturību. Acīmredzot, ja nākotnes mobilais tālrunis var izmantot grafēnu baterijas, tad vienas nedēļas maksa vairs nebūs sapnis.

5. Savstarpēji savienoti ar cilvēka ķermeņiem

Mančestras Universitātes Ph.D. Aravind Vijayaraghavan konstatēja, ka grafēnam piemīt bioloģiskās starpsavienojuma īpašības, kas ļoti pozitīvi ietekmē valkājamas ierīces veselīgai testēšanai. Grafēna kā sensora izmantošana spēs kontrolēt un skenēt cilvēka nervu sistēmu, un ir iespējams, ka nākotnē būs "garīgās veselības" uzraudzības ierīces un lietojumprogrammas.

Nākotnes perspektīvas

Ņemot vērā tik daudz, daudzi draugi domās, ka grafēns ir dārgs, un tas tiešām nav viens no lētākajiem izejmateriāliem, bet tai ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas, lai to "katalizētu". Pašlaik Samsung apgalvo, ka ir apguvis grafēna izmantošanu kā pusvadītāju elementu, savukārt IBM, SanDisk, Nokia un daudzi citi tehnoloģiju uzņēmumi koncentrējas uz grafēnu (un dažām prestižām universitātēm), un uzskata, ka drīzumā mēs redzēsim faktisko produktu ārā