Kas ir graphene displeju un kāpēc tas ir gonna ir elastīga viedo ierīču no nākotnes

Vakar, Ķīnas ražotājs, kura vārds aizbēg mums kļuva daži vadītāji, uzrādot darba un pilnīgi elastīgu Android viedtālrunis kas izmanto graphene screen.Izgudrojums ir veidota kā rokassprādzi un nav problēmu, ietīšana sevi ap kundzes puses, piemēram. Šis līdzeklis ieskatu mums atgādināja, ka vadošajiem viedtālrunis veidotāji jau ir elastīgas displeju masveida ražošanā, bet viņi joprojām izvēlas iekļaut tos ierīcēs, kas ir absolūti plakana un ANO bendable. Tas arī mūs ieinteresēja nekad nebija redzējis savā lietošanā pirms gabals tehnoloģijas, kas ir graphene displejs.

Kas ir graphene?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future

Graphene ir tīra oglekļa slānis. Tikai viens atoms bieza, graphene ir thinnest, vieglāko, spēcīgākā, visvairāk caurspīdīga, un visvairāk siltuma un elektrību vadošiem materiāliem, kas pazīstami zinātnieki. Ultimate Super-materiāls, kas sajaukts ar tradicionālos metālu un plastmasas, varētu veidot nākotni, diezgan burtiski viss! Kā oglekļa ķīmisko pamatu visiem zināmajiem dzīvi uz zemes un atrast pārpilnība, kā ekoloģisko, ilgtspējīgu risinājumu teorētiski neierobežots skaits pieteikumu graphene ir paredzēja, futurologists.

Graphene pētniecības ir bijis īpaši auglīgs tādās jomās kā elektronika un biotehnoloģija, kaut arī joprojām ir darbs, kas vēl jādara pirms elements var saražot drošu un rentablā veidā. Ar attīstību šajā virzienā stabili attīstījies kopš 2012. gada, kad svarīgu zinātnisku atklājumu ierosināts mazāk toksisku metodi iegūt augstas kvalitātes graphene, nav nekāds pārsteigums, ka displeju ražotājiem, kā arī citu tehnoloģiju uzņēmumu, stipri interesē materiālā.
Vakar iezīmē pirmo reizi mēs esam redzējuši graphene izmantota elastīga viedtālrunis displejs, tādā veidā, kas padara ne tikai ekrāna, bet visa ierīce pilnībā bendable. Skaidri, elastīgu gudri ierīcēm, ko var nēsāt vai eksperimentēja ar gudrs dizaineri nākotnē ietvers graphene bez jau pazīstamā plastmasas OLED tehnoloģijas, Samsung, LG un Apple to smārtfonus un smartwatches lietojumprogrammu. Tātad šeit ir informatīvs apskatīt kāda graphene displejs tiesības tagad ir kopā ar apšaubāmu tuvākajā nākotnē.

Ko graphene parādīt?

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future
Pirmais elastīgu graphene displejs (attēlā) tika attīstīti perspektīvi septembrī 2014 partnerattiecību divas institūcijas – Kembridžas universitātes Graphene centrs un Lielbritānijas firma plastmasas loģika. Tas bija melnbalto ekrānu, līdzīgi kā e-lasītāji. Izgudrojums var šķist ierobežota, bet tas ir būtisks solis ceļā uz valkājamas un elastīgu viedo ierīču nākotne ir noliktavā.

Šī konkrētā displeja, un, iespējams, citi, kas sekoja to-kā viens Ķīnas viedtālrunī mēs redzējām vakar-darbojas aktīvās matricas klājamās princips. Tas izmanto elektrisko lauku produkcijas attēliem, izmantojot atkārtoti kārtojot suspendētas daļiņas šķīdumā. Emulsijas apstrādāti graphene elektrodu slānis ir noguldīti uz elastīgas plastmasas panelis un iegravēts ar elektrisko ķēžu. Nav raksturīgās prasības, izmantojot stikla loksnēm, kas nozīmē graphene parāda nebūs pakļauti veida triecienu izraisītiem bojājumiem, kas nodarīti stiklotā ekrāniem.

Turklāt šāda veida displejs būtu vieglāk ražot nekā elastīgi OLED ekrāniem, jo tās backplane-elektrisko slānis, kas piegādā enerģiju, lai atkārtoti organizēt displejs daļiņas – var ražot, izmantojot zemas temperatūras procesu (pie zem 100 ° C/212 ° F), kas samazina ienesīguma riska un padara mazāk resursu ietilpīgas ražošanas. Tomēr viedtālrunis graphene displeji, iespējams, patērē elementus no LCD un OLED tehnoloģijas sniegt tāda veida krāsas un atsvaidzināšanas kursi nepieciešami atbilstošas lietotāja pieredzi. Tas neizbēgami sarežģī produkcijas nedaudz.

Apmēram piecus mēnešus vēlāk, pētniekiem no Mančestras universitātē un Šefīldas universitātē ieviesta daļēji caurspīdīgu, graphene pamatojoties LED ekrānu, kuru par pamatu izmanto elastīgu graphene displejiem, kas galu galā, nākotnē mobilās ierīces. Esot tikai 10 līdz 40 atomi biezs, tas izstaro gaismu visā tās visu virsmu bez apgaismojuma nepieciešamību.

Kad tuvojas graphene ekrāni ar smartphones

Mēs nezinām! Pagaidām, graphene ir pārāk dārgi, lai tos varētu izmantot liela mēroga ražošanas skārienjutīgā ekrāna displeju. Un bez tam, tur ir daudz darāmā pirms graphene ekrāna var konkurēt ar smalku LCD vai OLED ekrānu attiecībā uz attēla kvalitāti. Tādējādi tās viedtālrunis parāda ievads ir lielāka iespēja sākt pieskārienu ekrāna kontrolieriem līmenī.
Vēlu 2014, pētniekiem no universitātes Surrey un Trinity College, Dublin izstrādāja "vienkāršu, mērogojamu un lēti veids, kā izveidot hibrīdu elektrodus, apvienojot graphene (ar pārredzamu un vadošs īpašības) un sudraba nanowires. To accomplishent atrodas nanowires, kas vajadzīgas, lai saražotu pieskārienu ekrāna slāņa vairāk nekā 50 reizes, apmēru samazināšanu tādējādi vienkāršojot ražošanas procesu. Tas elles maisījums varētu aizstāt Indiju alvas oksīds slāņa tehnoloģija, kas pašlaik tiek lietots, lai gan mēs esam vēl redzēt to patērētāju ierīces tiek parādītas.