Graphene oksīda bāzes putas tīrīt netīra ūdens

Vašingtonas universitātes pētniekiem izdevās izmantot graphene oksīda loksnes, lai izveidotu biofoam, kas var pārveidot netīra ūdens dzeršanas water. Viņu cerības ir tas, ka valstīs, kur ir daudz saules gaismas, tas būs iespējams pieņemt netīru ūdeni, iztvaicē, izmantojot šo materiālu un savākt saldūdens.

Šī jaunā metode apvieno celulozes un graphene oksīda ražo baktērijas veido divu slāņu biofoam. Ražošanas process varētu būt ļoti vienkārša, un investēja celulozes optisko tīklu ražo baktērijas ir lieliska iespēja pārvietot ūdens no lielākā uz iztvaikošanas virsma samazinot siltuma nokāpjam. Materiāls ir divu slāņu struktūru ar gaismu absorbējošas graphene oksīds piepildīta nanocellulose pie augšas un senatnīgs nanocellulose apakšā. Ja tas aptur uz ūdens, ūdens ir faktiski iespēja sasniegt augšējā virsma, kur iztvaikošana notiek. Gaisma, kas staro virs tā, un tas pārvērš karstuma dēļ graphene oksīds; Siltuma izkliedi uz lielāko ūdens zem Minimizēt senatnīgs nanocellulose slāni. Šādā veidā siltuma nav izšķērdēta, bet vienīgi virskārta, kur faktiski notiek iztvaikošanu.

Divu slāņu biofoam apakšā celulozes darbojas kā sūklis, zīmēšanas ūdeni līdz graphene oksīds, kur strauji iztvaikošana notiek. Viegli iegūtā svaigā ūdens var savākt no lapas augšpusē.

Romāns ir arī process, kurā faktiski veidojas divu slāņu biofoam. Saskaņā ar komandu, tā darbojas tieši tāpat kā austere padara pērle - baktērijas veido nanocellulose šķiedras, kurā graphene oksīda pārslas tikt iegulti slāņus.

Savukārt kultūras audzēšanas celulozē baktērijas, pētnieki graphene oksīda pārslas ieskaitīt vidējā un pati. Pie noteiktiem punktu gar process, vidēji tiek noņemts ar graphene oksīds un svaigu vidēja tiek ieviests. Kas rada nākamo slāni putas. Šī saskarne ir ziņots ļoti spēcīga un mehāniski stabila. Jaunu biofoam arī ir ļoti viegls un lēti veikt, padarot to dzīvotspējīgu līdzeklis ūdens attīrīšanu un atsāļošanu.

Komanda pievieno to sintēzes process ļauj arī citi Nanostrukturētas materiālu GAMO, palielināt likmi iznīcināšanas, baktērijas un citas indīgas vielas, un darīt to droši dzert pievienošana.


Avots: