Grafēna oksīda suspensija

Grafēna oksīda suspensija
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

1 , tips : SE3122 , SE3522 , SE3521

2 , RAKSTUROJUMS

( 1 ) Jābūt bagātam ar skābekli saturošām funkcionālām grupām, piemēram, hidroksilgrupām, karboksilgrupām un epoksigrupām.

( 2 ) Var viegli pavairot vai modificēt in situ polimerizācijai vai integrācijai ar polimēriem kompozītmateriāliem, tādējādi nodrošinot labu elektrisko un siltumvadītspēju, kā arī mehānisko pastiprinājumu pie matricām.

( 3 ) SE3122 un SE3522 ir labi izkliedēti ūdenī , ar vienas slāņa likmi > 90% , ko var viegli izšķīdināt ar ūdeni, viegli samaisot ; Pēc apstrādes SE3521 būs tāda pati ūdens izkliedes kā SE3122 un SE3522.

3 , PIEMĒRI

Izmanto polimēru kompozītmateriāliem, piemēram, plastmasai, sveķiem, gumijai, šķiedru kompozītmateriāliem, arī litija jonu bateriju anodas un katoda materiāliem, grafēnu siltumvadītspējīgai plēvei un katalizatora slodzei.

4 , SPECIFIKĀCIJAS

Tips

Specifikācijas

Izskats

Cietais saturs ( % )

Daļiņu izmērs ( D50 = μm )

PH

PH kontroles metode

Iepakojums

Marks

SE3122

Melna suspensija

0.8% ± 0.2%

10 ± 2

≈ 1,8

Izmantojiet tādas bāzes kā : NaOH, KOH un amonjaks (iesakām klientam pielāgot)

1L , 3L , 5L , 20L , 200L , 1T aizzīmogotā muciņa

Stabils

SE3522

Melna suspensija

1% ± 0,2%

2.3 ± 0.2

≈ 1,8

Stabils

SE3521

Brūna suspensija

6.5% ± 0.5%

2,5 ± 0,5

≈0,5

Slāņains

5 , APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA

Valkājiet piemērotu aizsargapģērbu un drošības cimdus, lai izvairītos no tieša saskares ar ķermeni. Ja nokļūst kontaktā, izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Uzglabāt cieši noslēgtos traukos ar 6 mēnešu derīguma termiņu, ieteicams pēc iespējas ātrāk pēc iesaiņošanas. Izgaismots ilgu laiku novedīs pie: dispersijas plēves virsmas; Putekļu piemaisījumu adsorbcija gaisā mainīs cieto saturu, pH līmeni, tīrību un citas fizikālās īpašības ; Ieteicamā glabāšanas temperatūra ir no 5 līdz 35 ℃, ja temperatūra ir pārāk augsta, ūdens iztvaiko un muca paplašināsies, un tas Ietekmē produkta cieto saturu, taču tas neietekmēs paša produkta darbību ; jāpaliek prom no spēcīga reducējoša līdzekļa un degošiem materiāliem.

6 , TRANSPORTS

Neierobežotas preces. Izvairieties no izolācijas, lietus, noplūdes un etiķetes. Mest ir aizliegts. Rūpīgi ielieciet un izkraujiet, lai pasargātu no bojājumiem. Palieciet prom no aizdegšanās avotiem vai siltuma. Nevar transportēt ar kodīgām vielām.

Komentārs: Produkta specifikācijas var būt izgatavotas pēc vajadzības.

Sestā Element Inc ir viens no augstākā līmeņa Grafēna oksīds apturēšanas ražotājiem un piegādātājiem, kā arī profesionāls uzņēmums un rūpnīca, laipni aicināti importēt no mums grafēnu oksīda suspensijas produktus.
Izmeklēšana