Grafīta oksīds

Grafīta oksīds
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

1 , TIPS : SE2430 (pulveris) / SE2430W (mitrā kūka) / SE2430S (virca)

2 , CHARATERISTICS

(1) Jābūt bagātam ar skābekli saturošām funkcionālām grupām, piemēram, hidroksilgrupām, karboksilgrupām un epoksigrupām.

(2) var viegli pavairot vai modificēt in situ polimerizācijai vai integrācijai ar polimēriem kompozītmateriāliem, tādējādi nodrošinot labu elektrisko un siltumvadītspēju, kā arī mehānisko pastiprinājumu pie matricām.

(3) Salīdzinot ar pulveri, grafīta oksīdu mitrā kūka būs vieglāk pārklājama ar grafēnu oksīda dispersiju un veidosies plānas plēves.

(4) Salīdzinot ar pulveri un mitru kūku, grafēna oksīda vircas satur daudz vairāk vienlaidus pārslu.

3 , PIEMĒRI

Izmanto polimēru kompozītmateriāliem, piemēram, plastmasai, sveķiem, gumijai, stikla šķiedrām un oglekļa šķiedru kompozītmateriāliem, kā arī materiāliem ar ugunsgrēka palēnināšanos.

4 , SPECIFIKĀCIJAS

Tips

Specifikācijas

Izskats

Cietais saturs ( wt% )

PH

Pieskarieties
Blīvums
( G / cm 3)
)

Viskozitāte
( MPa · S
)

Absorbcija
Attiecība
A230 / A600

C (
Wt%
)

O / C
Mols
Attiecība

SO 4
2- (
Wt% )

Cl (
Wt%
)

Metāls
Jonu (
Ppm )

SE2430

Brūns pulveris

---

1,8 ± 0,3

1,0

---

---

47 ± 5

0.6 ± 0.1

8.0

1,0

100

SE2430W

Brūna paste

45 ± 5

1,2

---

≥ 2000

≥45

47 ± 5

0.6 ± 0.1

8.0

1,0

100

SE2430S

Brūns šķīdinātājs

0 ~ 0.1

---

---

---

---

47 ± 5

0.6 ± 0.1

---

---

---

5 , APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA

Valkājiet piemērotu aizsargapģērbu un drošības cimdus, lai izvairītos no tieša saskares ar ķermeni. Ja nokļūst kontaktā, izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Veiciet atbilstošus veidus, kā izvairīties no putekļiem. Uzglabāt vēdināšanu un uzstādiet putekļu savācēju, lai izvairītos no ieelpošanas. Rūpīgi ielieciet un izkraujiet, lai pasargātu no bojājumiem.

Uzglabāt cieši noslēgtos konteineros sausā, vēsā un labi vēdināmā vietā, turēt prom no aizdegšanās avotiem vai siltuma. Palieciet prom no stipriem reducējošiem līdzekļiem un uzliesmojamiem materiāliem. Pārliecinieties, vai iepakojumos nav bojājumu vai noplūžu. Pēc iepakojuma atvēršanas nekavējoties izmantojiet produktu. Daļēji izlietotie iepakojumi atkal jāaizver cieši. Produkts ir jutīgs pret mitrumu. Ja produkts uzņem mitrumu, vai nu iepakojuma bojājuma dēļ, vai atvērtās glabāšanas laikā, sausu produktu vairākas stundas 80 ° C temperatūrā, lai iegūtu mitruma stāvokli.

6 , TRANSPORTS

Saskaņā ar pašsasilstēšanas testa rezultātiem, ja viela jāpārvadā iepakojumā ar tilpumu ne vairāk kā 3 m3, bīstamības klase: nav, ANO klasifikācija: nav, iepakojuma marķējums, nav. Ja viela ir jāpārvadā iepakojumā, kura tilpums pārsniedz 3 m3, apdraudējuma klase 4.2, ANO numurs 3088, iepakojuma marķējums, pašsasilstoša viela, iepakojuma grupa: III. Nosūtīšanas nosaukums: pašsasētai organiskai cietvielai, nav klasificēts.

Produkta derīguma termiņš ir 3 gadi, ja tas tiek uzglabāts oriģinālā iepakojumā neskarts.

 

Komentārs: Produkta specifikācijas var būt izgatavotas pēc vajadzības.


Sestā Element Inc ir viens no augstākā līmeņa grafīta oksīda ražotājiem un piegādātājiem, kā arī profesionāls uzņēmums un rūpnīca, laipni aicināti importēt no mums grafīta oksīda produktus.

Izmeklēšana