Enhancement Type Grafēna

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas


1 , tips: SE1430

2 , RAKSTUROJUMS

( 1 ) Mazu daudzumu pievienošana var ievērojami uzlabot kompozītmateriāla mehāniskās īpašības. Piemēram, pievienojot 0,02% tilpumu, var būt 100% palielināta triecienizturība un nepiesātinātu poliestera sveķu liekšanas pagarinājums par 50%.

(2) viegli izkliedēt un gruntēt.

3 , PIETEIKUMI :

Izmanto polimēru kompozītmateriālu, piemēram, plastmasas, sveķu, gumijas, stikla šķiedras un oglekļa šķiedru kompozītmateriālu nostiprināšanai.

4, SPICIFICATIONS:

Tips

Specifikācijas

Izskats

PH

 

Pieskarieties  

Blīvums
( G / cm 3)

Specifiski  
Virsma
Platība
( M2 / g )

H2O
( Wt% )

Daļiņu
Izmērs
( D50, μm )

C
( Wt% )

O
( Wt% )

S
( Wt% )

Metāls  
Jons
( Ppm )

SE1231

Melns
Pulveris

≥3

0,1

≥180

4.0

10.0

75 ± 5

16 ± 3

0,5

100

5 , APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA

Valkājiet piemērotu aizsargapģērbu un drošības cimdus, lai izvairītos no tieša saskares ar ķermeni. Ja nokļūst kontaktā, izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Veiciet atbilstošus veidus, kā izvairīties no putekļiem. Uzglabāt vēdināšanu un uzstādiet putekļu savācēju, lai izvairītos no ieelpošanas. Rūpīgi ielieciet un izkraujiet, lai pasargātu no bojājumiem.

Uzglabāt cieši noslēgtos konteineros sausā, vēsā un labi vēdināmā vietā, turēt prom no aizdegšanās avotiem vai siltuma. Palieciet prom no stipriem reducējošiem līdzekļiem un uzliesmojamiem materiāliem. Pārliecinieties, vai iepakojumos nav bojājumu vai noplūžu. Pēc iepakojuma atvēršanas nekavējoties izmantojiet produktu. Daļēji izlietotie iepakojumi atkal jāaizver cieši. Produkts ir jutīgs pret mitrumu. Ja produkts uzņem mitrumu, vai nu iepakojuma bojājuma dēļ, vai atvērtās glabāšanas laikā, sausu produktu vairākas stundas 80 ° C temperatūrā, lai iegūtu mitruma stāvokli.

6 , TRANSPORTS

Saskaņā ar pašsasilstēšanas testa rezultātiem, ja viela jāpārvadā iepakojumā ar tilpumu ne vairāk kā 3 m3, bīstamības klase: nav, ANO klasifikācija: nav, iepakojuma marķējums, nav. Ja viela ir jāpārvadā iepakojumā, kura tilpums pārsniedz 3 m3, apdraudējuma klase 4.2, ANO numurs 3088, iepakojuma marķējums, pašsasilstoša viela, iepakojuma grupa: III. Nosūtīšanas nosaukums: pašsasētai organiskai cietvielai, nav klasificēts.

Produkta derīguma termiņš ir 3 gadi, ja tas tiek uzglabāts oriģinālā iepakojumā neskarts.

Komentārs: Produkta specifikācijas var būt izgatavotas pēc vajadzības.

Sestā Element Inc ir viens no augstākā līmeņa uzlabošanas veida grafēnu ražotājiem un piegādātājiem, kā arī profesionāls uzņēmums un rūpnīca, laipni aicināti importēt uzlabojumu veida grafēna produktus no mums.

Izmeklēšana