Anti-korozijas tips Grafēna

Anti-korozijas tips Grafēna
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

1 , tips: SE1132

2 , RAKSTUROJUMS

(1) Var veidoties blīvs fizikālais izolācijas slānis, jo tā ir augsta specifiskā virsma un ļoti plānā grafēna struktūra.

(2) Grapeņa labas elektriskās vadītspējas dēļ veicina cinka pulvera pārklājumu un rada sinerģisku efektu. Var ievērojami samazināt cinka pulvera daudzumu krāsas plēvē un uzlabot krāsas plēves katoda aizsardzību, tādējādi uzlabojot krāsu plēves pretkorozijas izturību.

(3) Var uzlabot pārklājuma saķeri, samazināt krāsas plēves biezumu, padarīt filmu vairāk nodilušas, lai iegūtu ilgu kalpošanas laiku.

3 , PIELIETOJUMS : piemērots visiem (lieljaudas) pretkorozijas pārklājumiem, piemēram, epoksīda cinka bagāta grunts, (bez hroma) dakrometes pārklājums.

4 , SPECIFIKĀCIJAS

Tips

Specifikācijas

Izskats

PH

Pieskarieties
Blīvums
( G / cm 3 )

Specifiski

Virsma

Platība ( m 2 / g )

H2O
( Masa
% )

Daļiņu izmērs
( D
50 ,
Μm )

C
( Masa
% )

O
( Masa
% )

S
( Masa
% )

 

Cl (
Ppm
)

SE1132

Melns pulveris

7,0 ~ 8,0

0,1

180

1,0

10.0

> 93

3

0,2

20

5 , APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA

Valkājiet piemērotu aizsargapģērbu un drošības cimdus, lai izvairītos no tieša saskares ar ķermeni. Ja nokļūst kontaktā, izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Veiciet atbilstošus veidus, kā izvairīties no putekļiem. Uzglabāt vēdināšanu un uzstādiet putekļu savācēju, lai izvairītos no ieelpošanas. Rūpīgi ielieciet un izkraujiet, lai pasargātu no bojājumiem.

Uzglabāt cieši noslēgtos konteineros sausā, vēsā un labi vēdināmā vietā, turēt prom no aizdegšanās avotiem vai siltuma. Palieciet prom no stipriem reducējošiem līdzekļiem un uzliesmojamiem materiāliem. Pārliecinieties, vai iepakojumos nav bojājumu vai noplūžu. Pēc iepakojuma atvēršanas nekavējoties izmantojiet produktu. Daļēji izlietotie iepakojumi atkal jāaizver cieši. Produkts ir jutīgs pret mitrumu. Ja produkts uzņem mitrumu, vai nu iepakojuma bojājuma dēļ, vai atvērtās glabāšanas laikā, sausu produktu vairākas stundas 80 ° C temperatūrā, lai iegūtu mitruma stāvokli.

6 , TRANSPORTS

Saskaņā ar pašsasilstēšanas testa rezultātiem, ja viela jāpārvadā iepakojumā ar tilpumu ne vairāk kā 3 m3, bīstamības klase: nav, ANO klasifikācija: nav, iepakojuma marķējums, nav. Ja viela ir jāpārvadā iepakojumā, kura tilpums pārsniedz 3 m3, apdraudējuma klase 4.2, ANO numurs 3088, iepakojuma marķējums, pašsasilstoša viela, iepakojuma grupa: III. Nosūtīšanas nosaukums: pašsasētai organiskai cietvielai, nav klasificēts.

Produkta derīguma termiņš ir 3 gadi, ja tas tiek uzglabāts oriģinālā iepakojumā neskarts.

 

Komentārs: Produkta specifikācijas var būt izgatavotas pēc vajadzības.

Sestā Element Inc ir viens no augstākā līmeņa pretkorozijas tipa grafēnu ražotājiem un piegādātājiem, kā arī profesionāls uzņēmums un rūpnīca, kas laipni aicināti importēt pretkorozijas tipa grafēna produktus no mums.

Izmeklēšana