Īss ievads

Sestais elements (Changzhou) materiālu Technology Co. Ltd, dibināta 2011, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas graphene pētniecībā un attīstībā, ražošanas, pārdošanas un tehniskās attīstības graphene pieteikumu. Uzņēmums ir strukturēta divās struktūrvienībās: ražošanas un pārdošanas graphene pulvera un atlikšana, organizēja sesto elementos (Changzhou) materiālu Technology Co. Ltd un ar ražošanu un pārdošanu CVD graphene plēves, sakārtotas pilnībā piederošs meitasuzņēmums Wuxi Graphene Film Co (http://www.graphenefilm.com.cn/en/). Kam uzstādīta decembris 2011 pilots augu rindas, spēj ražot vairākus kilogramus pulveris izstrādājumu dienā, sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas piepildīta pulveris produktu kvalitātes Changzhou pašvaldības biroja kvalitātes un tehniskās uzraudzības kritērijus augustā 2013. gadā. Pilnībā automatizētas ražošanas līnijas, spēj saražot 100 t / graphene oksīds pulvera attiecīgi par 50 t / no graphene pulveri nāca plūsmā, 2013. gadā novembrī. Septembrī 2014, sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas saņēma ISO9001 sertifikāciju, izdota TÜV NORD (Vācija), kā arī oktobrī 2014 apstiprināšanas valsts MVU akciju nodošanas sistēmas daļa.

Sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas piedāvā speciāli izstrādāta graphene pulveris un graphene apturēšanu produktus dažādiem lietojumiem, piemēram, biomedicīna, baterijas, enerģijas uzglabāšana, elektronika, kompozītiem, pastiprinātas plastmasas, gumija, līmes, pārklājumi un krāsām. Visās lietojumprogrammās, vai militārā vai civilā nolūkiem izmanto sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas graphene tipi uzlabo mehāniskās, elektriskās un termiskās īpašības ar lielu platību, spēcīga adhēziju un augstu vadītspēju.

Ražošanas jaudu

Savs izstrādāts, ļoti efektīvas tehnikas ražošanas līniju ar pašreizējo jaudu 100 t / Graphene oksīds pulveris, attiecīgi par 50 t / Graphene pulverus ļauj sestais elements (Changzhou) materiālu tehnoloģijas priekšnieks produktu piegādei.